انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنظیم کردن طول و عرض عکس به عنوان پس زمینه موبایل

سلام
اگه بخواییم عکسی رو به عنوان پس زمینه برای گوشی ها با اندازه صفحه نمایش های مختلف استفاده کنیم، طول و عرض عکس رو چطوری باید تنظیم کنیم.
پوشه های ldpi,hdpi,xhdpi و … برای ست کردن اندازه عکس به عنوان ایکون یا اکشن بار استفاده میشه که طول و عرض عکس نهایی بصورت مربع میشه. اما پس زمینه موبایل بصورت مستطیل هستش .
طول و عرض پس زمینه که بصورت مستطیل هستش رو چطوری باید تنظیم کنیم؟
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۳/۰۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ)mehdi_1368 نوشته: سلام
اگه بخواییم عکسی رو به عنوان پس زمینه برای گوشی ها با اندازه صفحه نمایش های مختلف استفاده کنیم، طول و عرض عکس رو چطوری باید تنظیم کنیم.
پوشه های ldpi,hdpi,xhdpi و … برای ست کردن اندازه عکس به عنوان ایکون یا اکشن بار استفاده میشه که طول و عرض عکس نهایی بصورت مربع میشه. اما پس زمینه موبایل بصورت مستطیل هستش .
سلام

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=239

از کلید  بگیر239
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۳/۰۳, ۱۰:۱۰ ق.ظ)shahramm نوشته:
(۱۳۹۵/۰۳/۰۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ)mehdi_1368 نوشته: سلام
سلام

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=239

از کلید  بگیر239

دوست عزیز این کلید رو قبلا خوندم. اگه دقت کنید گفتم طول و عرض عکس برای پس زمینه گوشی. مثلا گوشی های 4 اینچ رنج های مختلفی داره. مثل 4.3 - 4.7 و ... . حالا من میخوام عکسی که تو فتوشاپ طراحی میکنم به عنوان پس زمینه طول و عرضش باید چقد باشه که تو همه گوشی ها به حالت تمام صفحه نشون بده.
کلیدی که شما معرفی کردید مربوط به عکس ها و ایکون ها هستش که عکس نهایی بصورت مربع میشه. عکس پس زمینه موبایل بصورت مستطیل هستش. من طول و عرض اینو میخوام تو گوشی ها با صفحه نمایش های مختلف.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان