انجمن سایت کلیدستانمزایای برون سپاری برای سازمان هازمان کنونی: ۱۳۹۷/۰۳/۰۲، ۰۳:۵۳ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: minikar
آخرین ارسال: minikar
پاسخ 1
بازدید 446

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مزایای برون سپاری برای سازمان ها

مزایای برون سپاری برای سازمان ها

#1
   


موفقیت برخی از وب سایت ها بیش از اینکه به سبب فعالیت زیاد صاحبان آنها باشد به دلیل تصمیمات و اقدامات هوشمندانه است.بسیاری از کارآفرینانی که به صورت آنلاین فعالیت می کنند به توسعه دهندگانی شباهت دارند که همواره انجام کارها را به دیگران محول می کنند.بهترین روش برای تحقق این امر در دنیای آنلاین امروزی، برون سپاری  وظایف است.

 
برون سپاری نشان دهنده نوعی استراتژی است که برای ارائه دهندگان خدمات در این حوزه که دارای تجربه و تخصص کافی هستند، برخی قابلیت ها را فراهم کرده و آنها را به شرکای ارزشمندی تبدیل می کنند. به طور خلاصه برون سپاری انجام فعالیت های شما را بهتر، سریع تر و ارزان تر می کند.
 
روشن است که زمان ، تعریفی دیگر از پول است و هدف هر شرکت و سازمانی درآمدزایی سریع است. فعالان حوزه برون سپاری در زمینه ای خاص مهارت و تجربه داشته و در عین حال ابزارهای مورد نیاز جهت به پایان رساندن سریع تر پروژه ها را در اختیار دارند. زیرا آنان از دانش و آگاهی کافی و تخصص لازم در حوزه مورد نظر برخوردار هستند. زمانی که با آنان تماس می گیرید به احتمال زیاد چندین پروژه مشابه را قبلا انجام داده اند و به خوبی می دانند که جهت انجام و تکمیل سریع پروژه شما دقیقا به چه چیزهایی نیاز دارند.
 
کاهش و کنترل هزینه ها مهم ترین دلیل تمایل سازمان ها برای برون سپاری فعالیت ها است. مشخص است که شرکت ها برای انجام باکیفیت پژوهش های خود به منابع مالی نیاز دارند. فعالان حوزه برون سپاری تمامی اینها را با هزینه ای کمتر و مزایای بیشتر برای شما انجام می دهند.

 
دسترسی به منابع، فناوری های نوین و تخصصی از دیگر دلایل استفاده از برون سپاری شرکتها است، شرکت های ارائه دهنده خدمات برون سپاری در کنار دارا بودن تخصص در حوزه ای خاص، همواره در بخش های پژوهشی سرمایه گذاری می کنند. این به آن معنا است که آنان این منابع را در اختیار هر آن کس که تمایل به پرداخت هزینه ای جهت استفاده از آن دارند، قرار می دهند.
 
امروزه برون سپاری در حوزه های مختلفی انجام می شود: بازاریابی، منابع انسانی، فناوری اطلاعات و فروش. بنابراین نمی توان اهمیت حضور شرکت های فعال در حوزه برون سپاری را نادیده گرفت. توسعه برون سپاری نشانه ای از تغییرات در اقتصاد آینده است، تعدد شرکت هایی که در سراسر جهان در حال استفاده از این روش تجارت الکترونیکی هستند نشان دهنده کارآمدی این روش برای رسیدن به اهداف اقتصادی است.
برگرفته از سایت
www.minikar.com
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان