انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور عجیب

ارور عجیب

Sad 
Iran  سلام بر همه ی دوستان به ویژه مدیران زحمتکش (:
بنده در برنامه اندروید استدیو برنامه نویسی میکنم ، دیروز یک کلید از کلیدستان خریدم به قیمت 10 هزار تومان ، پشتیبانی که نداره کـــــــــــــه ،  Dodgy مجبور شدم بیام اینجا بحث کنم ، من وقتی سورس رو که فکر کنم مال ایکلیپس هست ، در واقع هم همینطوره ، رو با برنامه اندروید استدیو ایمپورت کردم تا بشه با اون کار کرد که ناگهان به ارور
ErrorSad12, 0) Error: NDK integration is deprecated in the current plugin.  Consider trying the new experimental plugin.  For details, see http://tools.android.com/tech-docs/new-b...perimental.  Set "android.useDeprecatedNdk=true" in gradle.properties to continue using the current NDK integration.

<a href="openFile:E:\******\app\build.gradle">Open File</a>

بعد وقتی روی اپن فایل کلیک میکنم منو به 
build.gradle
میبره .
لطفا برای حل این مشکل کمک کنید . تشکر  Heart Heart Heart Heart
پاسخ

ارور عجیب

کسی نمیدونه مشکل از چیه ؟ ):
پاسخ

ارور عجیب

تو گوگل سرچ کن یه آموزش هست به راحتی میشه پرويهای اندروید استادیو رو به اکلیپس و بالعکس تبدیل کرد.

در مورد ارور هم ؛‌NDK مربوط به زبان C++ هست یه چیزی شبیه SDK که برای زبان C++ هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط amir0260

ارور عجیب

Bug 
(۱۳۹۵/۰۲/۰۸, ۰۸:۴۴ ب.ظ)farhadhp نوشته: تو گوگل سرچ کن یه آموزش هست به راحتی میشه پرويهای اندروید استادیو رو به اکلیپس و بالعکس تبدیل کرد.

در مورد ارور هم ؛‌NDK مربوط به زبان C++ هست یه چیزی شبیه SDK که برای زبان C++ هست.

Big Grin  تشکر از دوست خوبمون فرهاد اچ پی ، (: دوست عزیز خیلی ممنون برای راهنمایی ، در اندروید استودیو این امکان فراهم شده تا پروژه های اکلیپس رو بتونه به خودش تغییر بده . پس مشکل از تبدیلش نمیتونه باشه . ndk اونجا چیکارس (: هنوز هم نمیفهمم ):  Sad Sad
پاسخ

ارور عجیب

دوست عزیز بالاخره بعد از چندساعت تحقیق به یکسری نتایج رسیدم!

اندروید استادیو در نسخه های جدیدش امکان توسعه برنامه اندرویدی رو با زبان سی و سی پلاس پلاس داده ...

برای توسعه برنامه اندرویدی به زبان سی و سی پلاس پلاس باید NDK رو نصب کنید...

وچون در برنامه شما احتمالا از سی / سی پلاس پلاس استفاده شده نیاز به NDK داره...

با یه سرچ دانلودش کنید مشکلتون حل میشه..
پاسخ
 سپاس شده توسط amir0260

ارور عجیب

(۱۳۹۵/۰۲/۱۰, ۱۲:۰۳ ب.ظ)farhadhp نوشته: دوست عزیز بالاخره بعد از چندساعت تحقیق به یکسری نتایج رسیدم!

اندروید استادیو در نسخه های جدیدش امکان توسعه برنامه اندرویدی رو با زبان سی و سی پلاس پلاس داده ...

برای توسعه برنامه اندرویدی به زبان سی و سی پلاس پلاس باید NDK رو نصب کنید...

وچون در برنامه شما احتمالا از سی / سی پلاس پلاس استفاده شده نیاز به NDK داره...

با یه سرچ دانلودش کنید مشکلتون حل میشه..

Heart Heart Heart
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی 
ممنونم  از شما دوست عزیز
اینم لینک ها دانلودش گذاشتم تا دوستان به مشکلی مشابه بر نخورن . باز هم ممنون
لینک دانلود
[عکس: downloadbox_replace_gray.png]
دانلود نسخه ویندوز 32 بیتی با حجم 457 مگابایت
دانلود نسخه ویندوز 64 بیتی با حجم 474 مگابایت

دانلود نسخه لینوکس 64 بیتی با حجم 460 مگابایت

دانلود آموزش Android NDK
منبع : فایل نیکو
پاسخ

ارور عجیب

توضیحات تکمیلی :
این مشکل مربوط به NDK نصب شده در android studio هستش. که plugin مربوط به gradle استفاد ه شده این نسخه از ndk رو منسوخ شده میدونه ، یعنی باید از نسخه جدید تر ndk استفاده کنید.

برای رفع این مشکل دو راه وجود داره.

راه اول اینکه ndk مربوطه رو بروزرسانی کنید که دوستان در بالا لینک دانلو رو قرار دادن.

در صورتی که با بروزرسانی پروژه شما دچار اختلال شد. ( یعنی توابه استفاده شده رد نسخه قبلی ، دیگع توی نسخه جدید وجود ندارن) باید از روش دوم استفاده کنید

کد
android.useDeprecatedNdk=true
رو در فایل
gradle.properties
قرار بدید.
و دیگه نیازی به برزرسانی ndk به نسخه جدید و از همون نسخه منسوخ شده قبلی هم میتونید استفاده کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان