انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش طراحی برنامه میکرو برای اجرای فایل nes روی اندروید(کامل)+سورس توسط Mr.Best

آموزش طراحی برنامه میکرو برای اجرای فایل nes روی اندروید(کامل)+سورس توسط Mr.Best

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت کلیدستان،
از آنجایی که کاربر Mr.Best در مورد کپی برداری آموزش و سورس های خود تذکر داده بود ولی ضمنا این تذکرات کاملا نشنیده گرفته شد و همچنان بسیاری از بازدیدکنندگان و کاربران کلیدستان برای جلب بازدید سایت خود یا... آموزش های Mr.Best را به صورت قیمتی گزاف در معرض دانلود و دید کاربران خود قرار میدادند،که همین امر باعث شده ما تمامی مطالب Mr.Best را به درخواست کاربر به  کلید غیر رایگان تبدیل کنیم،
*از این پس تمامی آموزش های (Mr.Best) به صورت کلید غیر رایگان منتشر میشود تا موجب مسدود شدن و جلوگیری از کپی برداری کاربران شود.
*بابت ایجاد این مسئله بسیار متاسفیم،

---------برای خرید این آموزش به صفحه زیر مراجعه کنید--------

کلید شماره 4987
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ
 سپاس شده توسط abc1 ، admin

سلام ممنون از آموزشتون
من سورس رو ایمپورت کردم
ولی در پوشیه res پوشه value-v21 در قسمت apptheme ارور داده چیکار کنم؟

[عکس: hg5_4-11-2016_8-26-24_pm.png]
پاسخ

من قدم به قدم هم خواستم پیش برم مشکل پیدا کردم در manifest

[عکس: hl98_4-11-2016_8-51-38_pm.png]
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۱/۲۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ)abc1 نوشته: من قدم به قدم هم خواستم پیش برم مشکل پیدا کردم در manifest

[عکس: hl98_4-11-2016_8-51-38_pm.png]

سلام خدمت دوست عزیزم،
کد هایی که به رنگ قرمز ظاهر شده است را کاملا حذف کنید.(این موارد در AIDE کاربرد دارد)
و در پوشه style وارد شوید و کد زیر را درج کنید
کد پی‌اچ‌پی:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<resources>
    <style name="AppTheme" parent="@android:style/Theme.Black">
    </style>
</resources> 

موفق باشید دوست عزیز.
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ

دوستان عزیز یک توضیح یادم رفت که با سوال دوستمون یادم اومد بهتون بگم:

*اگر توی پروژه خطا دریافت کردید مربوط به mainfest و فایل styles میباشد که باید طبق روش زیر عمل کنید.
1-ابتدا وارد فایل mainfest شوید و کد زیر را جایگزین قبلی کنید⬇
کد پی‌اچ‌پی:
<manifest xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android"
    package="com.kelidestan.micro"
    android:versionCode="1"
    android:versionName="1.0" >
    <uses-permission android:name="android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE"/>
    <uses-permission android:name="android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE"/>
    <uses-sdk 
        android:minSdkVersion="8" 
        android:targetSdkVersion="21" />
    <application
        android:icon="@drawable/ic_launcher"
        android:label="@string/app_name"
        android:theme="@style/AppTheme" >
        <activity
            android:label="@string/app_name"
            android:name=".splash" >
            <intent-filter >
                <action android:name="android.intent.action.MAIN" />
                <category android:name="android.intent.category.LAUNCHER" />
            </intent-filter>
        </activity>
        <activity
            android:name="MainActivity">
        </activity>
    </application>

</manifest> 

2-وارد فایل styles شوید و کد زیر را جایگزین کد قبلی کنید⬇
کد پی‌اچ‌پی:
<resources>
    <style name="AppTheme" parent="@android:style/Theme.Black">
    </style>
</resources> 

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط abc1

اول اینکه واقعا ممنون بخاطر سرعت جواب دادتون خیلی متشکرم
دوم اینکه ببخشید من اینقد سوال میکنم
من تغییراتو انجام دادم اونجا مشکلات حل شد ولی الان که برنامه رو اجرا میکنم شروع بازی که میزنم واسه بار اول که شبیه ساز نصب میشه
و بار دوم کرش میکنه
مینویسه شبیه ساز استاپ ورک ...
 من دوتا عکس میفرستم ببینم شما مشکل منو پیدا میکنید خیلی خیلی ممنون بازم شرمنده واسه سوالا
[عکس: g0r5_03.png]
[عکس: koyt_04.png]

یچیزایی در مورد لود نشدن فایلای کتابخونه ای باشه فک کنم
بازم شما استادید نظرتون رو بفرمایید
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۱/۲۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ)abc1 نوشته: اول اینکه واقعا ممنون بخاطر سرعت جواب دادتون خیلی متشکرم
دوم اینکه ببخشید من اینقد سوال میکنم
من تغییراتو انجام دادم اونجا مشکلات حل شد ولی الان که برنامه رو اجرا میکنم شروع بازی که میزنم واسه بار اول که شبیه ساز نصب میشه
و بار دوم کرش میکنه
مینویسه شبیه ساز استاپ ورک ...
 من دوتا عکس میفرستم ببینم شما مشکل منو پیدا میکنید خیلی خیلی ممنون بازم شرمنده واسه سوالا
[عکس: g0r5_03.png]
[عکس: koyt_04.png]

یچیزایی در مورد لود نشدن فایلای کتابخونه ای باشه فک کنم
بازم شما استادید نظرتون رو بفرمایید

خواهش میکنم دوست عزیز وظیفه بنده است،

خب شما ابتدا بدون هیچ کار خاصی سورس رو مجددا دانلود کنید و توی فایل bin پروژه برنامه ای که از قبل ساخته شده را نصب کنید،و سپس برنامه را توسط یک گوشی واقعی تست کنید نه امولاتور اکلیپس.
توجه داشته باشید هنگام ظاهر شدن شبیه ساز ان را نصب کنید ولی روی باز کردن کلیک نکنید بلکه باید از طریق برنامه شروع بازی را بزنید.
خب اگر باز مشکل پیدا کردید لطفا تصویر کامل از ارور را اپلود کنید.
-----
شما اگر اموزش شبیه ساز سگا را پیش گرفته باشید مطمعنا نباید مشکلی در این بخش داشته باشید،به هر حال منتظر جواب شما هستم دوست عزیز.
پاسخ

سلام
الان برنامه شما بدون مشکل کار میکنه
حالا من اومدم واسه یه بازی دیگه درست کنم و تمام نکاتو رعایت کردم ولی به مشکل میخورم
خواستم بدونم شما علاوه بر کد ها فایل یا پوشه خاصی (بغیر raw ) در برنامه خودتون قرار دادید واسه درست کار کردن یا فقط همونایی که توضیح دادید رو تو هر برنامه ای بنویسیم درست کار میکنه؟
پاسخ

ببخشید من سوال میکنم اینقدر زیاد شرمندم
اول اینکه ممنون کلا مشکلم حل شد
ولی چند تا سوال داشتم
اول اینکه بازی های مثلا سگا یا میکرو که رو گوشی اجرا میشن مثلا نصف صفحه هستن حالا یا کوچکتر یا بزرگتر .میخواستم بدونم امکاان اینکه تمام صفحه باشند و با کیفیت تر باشند وجود داره؟

دوم اینکه الان که شما از شبیه ساز استفاده کردید مارکت ها امکان قرار دادن و فروختن و اینجور بازی هارو به همین شکلی که شما ارائه کردید میدند؟

و سوم اینکه من شدیدا منتظرم تا راه حل بازی های پلی استیشن رو شما تاپیک بزنید

واقعا یه دنیا ممنون از لطف شما
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۱/۲۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ)abc1 نوشته: ببخشید من سوال میکنم اینقدر زیاد شرمندم
اول اینکه ممنون کلا مشکلم حل شد
ولی چند تا سوال داشتم
اول اینکه بازی های مثلا سگا یا میکرو که رو گوشی اجرا میشن مثلا نصف صفحه هستن حالا یا کوچکتر یا بزرگتر .میخواستم بدونم امکاان اینکه تمام صفحه باشند و با کیفیت تر باشند وجود داره؟

دوم اینکه الان که شما از شبیه ساز استفاده کردید مارکت ها امکان قرار دادن و فروختن و اینجور بازی هارو به همین شکلی که شما ارائه کردید میدند؟

و سوم اینکه من شدیدا منتظرم تا راه حل بازی های پلی استیشن رو شما تاپیک بزنید

واقعا یه دنیا ممنون از لطف شما

سلام خدمت شما،وقتتون بخیر
قربان شما دوست عزیز،گفتم که وظیفه بنده است،دشمنتون شرمنده باشه.
خوشحالم که توانسته اید مشکلات را رفع کنید.
1-شما میفرمایید ایا امکان تغییر سایز و تغییر کیفیت وجود دارد؟
جواب:بله،تمام هر انچه که بخواهید بر روی بازی خود اعمال کنید در شبیه ساز گنجانده شده است و شما میتوانید به سلیقه دلخواه تنظیمات را اعمال کنید.(وارد تنظیمات شبیه ساز شوید/با کمک منوی موبایل).
2-سوال دوم،ایا مارکت ها برنامه را قبول میکنند؟
جواب: اصلا شک نکنید،بنده چند مورد را مورد برسی قرار داده ام که خیالتان راحت باشد،میتوانید برنامه را در هر مارکت که دوست داشتید قرار دهید.(چند مورد در بازار مشاهده شده،حتی برنامه هایی که توسط اموزش سگا ساخته شده اند نیز انتشار یافته است.
*پس خودتون رو اصلا نگران این مسایل نکنید.
----------------
3-سوال سومتون در مورد تاپیک زدن پلی استیشن؟
جواب:دوست عزیز بنده عرض کردم که حداقل هر هفته اموزش های لیست شده را تاپیک میزنم،خیالتان راحت باشد.
*موفق و موید باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط abc1

سلام دوباهر
یه سوال داشتم
اگه بخوایم 4-45 تا بازی رو باهم تو یکی جا بدیم و هرbutton بره تو یه بازی انوقت چجوری از این کد ها میشه استفاده کرد؟
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۱/۲۶, ۱۲:۵۸ ب.ظ)abc1 نوشته: سلام دوباهر
یه سوال داشتم
اگه بخوایم 4-45 تا بازی رو باهم تو یکی جا بدیم و هرbutton بره تو یه بازی انوقت چجوری از این کد ها میشه استفاده کرد؟

سلام خدمت دوست عزیزم،
لطفا پیغام های خصوصی خودتون رو چک کنید.
با سپاس
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۱/۲۶, ۰۴:۳۴ ب.ظ)Mr.best نوشته:
(۱۳۹۵/۰۱/۲۶, ۱۲:۵۸ ب.ظ)abc1 نوشته: سلام دوباهر
یه سوال داشتم

سلام خدمت دوست عزیزم،
لطفا پیغام های خصوصی خودتون رو چک کنید.
با سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط abc1 ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان