انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیریت دیتابیس

مدیریت دیتابیس

باسلام
دوستان من یه سری دیتابیس آنلاین روی هاستم دارم میخوام اینارو مدیریت کنم
یه سری برنامه هارو دیدم که توسط ساب دامینشون میتونن دیتابیسشونو مدیریت کنن مثلا آپدیت یا اینسرت یا دلیت کنن
کسی میدونه اسم این نوع عملکرد چیه ؟
با چه زبانی هست ؟
و کجا میتونم اموزش هاشو ببینم ؟
ممنون
پاسخ

مدیریت دیتابیس

سوالتون غیر مفهوم بود ولی
بله میتونید انجام بدید
از طریق Query String یا Sub Domain
کافی از دستورات SQL استفاده کنید برای مدیریت دیتابیس MySQL مثل Insert Update Delete و عملیات دیگه

برای این کار میتونید از برنامه My Create Query for Web استفاده کنید که URL مورد استفاده رو میسازه  Iran

دانلود برنامه مورد نیاز :

رمز فایل : kelidestan.com
پاسخ

مدیریت دیتابیس

با سلام برای ارتباط با دبتابیس آنلاین باید با کد php کد ها رو بنویسید برای یاد کلید های مربوطه را از لینک زیر مطالعه کنید.

ارتباط با سرور()

دریافت اطلاعات از سرور در برنامه

آموزش MySql

آموزش php

ارسال اطلاعات به php
پاسخ
 سپاس شده توسط kingtaha

مدیریت دیتابیس

(۱۳۹۵/۰۳/۰۸, ۱۲:۴۸ ق.ظ)اردلان تهرانی نوشته: سوالتون غیر مفهوم بود ولی
بله میتونید انجام بدید
از طریق Query String یا Sub Domain
کافی از دستورات SQL استفاده کنید برای مدیریت دیتابیس MySQL مثل Insert Update Delete و عملیات دیگه

برای این کار میتونید از برنامه My Create Query for Web استفاده کنید که URL مورد استفاده رو میسازه  Iran

دانلود برنامه مورد نیاز :

رمز فایل : kelidestan.com

فایل exe موجود، به نظر معتبر نمی آید (بعد از شکایت یکی از کاربران مبنی بر مخرب بودن، فایل را بررسی کردم).
بنده فایل را حذف کردم و حساب کاربری شما نیز به صورت محروم شده در خواهد آمد (با توجه به اینکه پیام خصوصی هم دادم و تاکنون شما هیچ پاسخی نداده اید).

دوستان لطفا در بخش انجمن، فایل های دانلودی را حتما با آنتی ویروس بررسی کنند و فایل های exe مربوط به نرم افزارها را هم تحت هیچ شرایطی نصب نکنند. تنها نام نرم افزار را در سایت های دانلود معتبر جستجو کنید و از آنجا فایل نرم افزارها را دریافت نمایید. در محیط انجمن، هر کاربری می تواند برنامه های مخرب خود را برای دانلود قرار دهد (با هر اسمی).
اگر فردی از کاربر مورد نظر شکایت دارد، بنده فایل را در یک کامپیوتر شخصی نگه داشته ام، هم فایل و هم ip کاربر در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید با شکایت به پلیس فتا، مسئله را پیگیری کنید (فایل تا 5 روز آینده نگهداری می شود).
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi10539 ، mehdi_1368 ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان