انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای یک اپ ساده با یک اکتیویتی

Bug 
سلام خدمت دوستان.
من میخوام یه اپ ساده بسازم که کلا یه اکتیویتی داشته باشه که توش یه لیست ویو هست و یه دکمه بروزرسانی تو اپ بار.
وقتی روی دکمه بروزرسانی کلیک میشه یه آرایه json از سرور گرفته شه و محتواش ضمن نمایش تو لیست ویو، ذخیره هم بشه. به طوری که وقتی کاربر دفعه بعد اپ رو باز کرد لیست قبلی رو ببینه و با بروزرسانی دوباره لیست جدید رو دریافت کنه.
هر آیتم لیست که هر کدوم مربوط به یه فایل پی دی اف میشه، شامل یک عنوان و یک دکمه در مقابل عنوان خواهد بود. که اگر اون فایل قبلا دریافت شده باشه متن دکمه "مشاهده" و اگر قبلا دریافت نشده متن دکمه "دریافت" باشه.
و مشخصه که میخوام با زدن دکمه دریافت یه فایل پی دی اف از سایت دانلود و در گوشی ذخیره شه و با زدن دکمه مشاهده اون فایل پی دی اف باز شه.
همین!

حالا من تا دریافت اطلاعات از سرور و درست کردم ui برنامه رو بلدم، ولی نمیدونم چطور لیست رو ذخیره کنم یا چطور چک کنم که فایل دانلود شده قبلا یا نه یا چطور به دکمه مشاهده بگم باز کنه فایلو.

ممکنه بفرمایید کدوم کلید ها رو باید بخونم یا چه مباحثی رو باید یاد بگیرم؟
پاسخ

شما دو راه داری

راه اول(با توجه ه کار شما من اینو پیشنهاد میکنم):
میتونید از بانک اطلاعاتی mysql استفاده کنی که خیلی اسونه و امکانات بسیار خوبی داره مستونی هر سطر برنامتو به عنوان یه سطر در بانک اطلاعاتی
بسازی و ......
یه سایت بت میدم اگه این آموزشو یاد بگیری تقریبا کل mysql رو یادت میده درضمن در حال ساخت یه پروژه کامل آموزش میده
http://www.code-academy.ir/Accounting-So...droid.aspx
پاسخ

راه دوم اسفاده از sharedperfenss است که کار باحاش فوق الاده آسونه این فقط میتونه متقیرها رو ذخیره کنه

ولی اگه برنامتو با این بسازی شرط میبندم 99.999999% به مشکل بر میخوره و چون برنامه تو ذخیره کردن متقیر زیاد براش فایده نداره کارت مشکل میشه
تو خود کلیدستان کامل اموزش میده فقط سرچ کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان