انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از چه منابعی برای یادگیری اندروید استفاده میکنید یا کرده اید

Star 
سلام
شاید خنده دار باشه البته طرح این سوال.اما به شخصه برای من خیلی گره گشا میتونه باشه.

احتمالا اکثر پروگرمر های اندروید,قبلا بازبانهای دیگه ای برنامه نویسی رو اموختن.
منم قبلا اشنایی با یکی دوتا زبان داشتم .اما نه حرفه ای و کافی!!

حالا که جدی دارم اموختن اندروید رو دنبال میکنم نیاز به راهنمایی دارم تا بدونم شما هرکدوم چه مسیری رو طی کردین که حالا یه برنانه رو مطمین مینویسید و انتشار میدید?
منابع انگلیسی ,فارسی,کلیپ,کتاب,پک های اموزشی اماده یا......
الان بخواید مثلا اگه بخواید با بعد دیگه ای از کارایی های اندروید کار کنید,(مثلا با دانش ابتدایی بخواید گریدویویی با قابلیت جابجا کردن ایتمهاش داشته باشید-با تاچ روی ایتمهای موردنظر-)چطور پاسخ سوالاتتون در اندروید رو پیدا میکنید?
الگوریتم روال کدهارو نمیگم.بیشتر اشنایی و درک متدها منظورمه.

ممنون از جوابهاتون
book دارم میخونم تا یاد بگیرم.
تحت تعلیم همه شمایی که از ارایه دانش خود ،به دیگران دریغ نمیکنید .با تشکر Angel 
پاسخ

من سری فیلم های آموزشی lynda رو دیدم یه سرچ بزنید متوجه میشید چی هستن...
android developer doc هم چیز خوبیه (منبع اصلیه دیگه!)
پاسخ
 سپاس شده توسط zanyyy

سلام خدمت دوست عزیز،
اگر مبتدی هستید پیشنهاد میکنم توسط سایت های خارجی و همین سایت کلیدستان اموزش های برنامه نویسی رو پیش برید.
من شخصا خودم برای اولین باری که شروع به برنامه نویسی کردم رفتم توی سایت های خارجی و یادگیری رو شروع کردم ولی خب توی این میدون یه چیزی که صد در صد لازمه این هست که زبان انگلیسی رو به خوبی بلد باشید،اگر نه هم که باید توسط سورس های اموزشی و پکیج ها پیش برید.
پیشنهاد بنده این هست که اگه زبان انگلیسیتون خوب هست توسط سایت های زیر شروع به یادگیری کنید:

www.tutorialspoint.com
www.androidauthority.com
www.java2s.com

و بهترین سایتی که اگه میخواید جواب سوالاتتون رو درش مطرح کنید یا اینکه جواب سوالاتتون رو اونجا پیدا کنید سایت:
www.stackoverflow.com
تا یادم نرفته اینو هم بهتون گوش زد کنم که اگر میخواید سورس های اموزشی خوبی رو دریافت کنید به سایت زیر برید:
www.github.com
کلام اخرم این هست که برات ارزوی موفقیت و سلامتی دارم امیدوارم با انگیزه و تلاش توی این مسیر قدم بردارید و بتونید بهترین ها رو خلق کنید.
با سپاس
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ
 سپاس شده توسط zanyyy ، sohrabjam ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان