انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی نویس در اندروید

بازی نویس در اندروید

سلام دوستان
این بازی نویسی مثلا ماشین ساده و ...چطوری مینوسین؟؟؟
منبعی دارید برای مطالعه؟
مثلا یه ماشین ساده هست پس زمینه که داره ماشین حرکت میکنه و سبقت و...میگیره همین
ممنونم
پاسخ

بازی نویس در اندروید

(۱۳۹۴/۱۱/۲۱, ۱۰:۳۱ ق.ظ)ahmad97 نوشته: سلام دوستان
این بازی نویسی مثلا ماشین ساده و ...چطوری مینوسین؟؟؟
منبعی دارید برای مطالعه؟
مثلا یه ماشین ساده هست پس زمینه که داره ماشین حرکت میکنه و سبقت و...میگیره همین
ممنونم

فیلم توضیحات بازی در اندروید
Iran  ErfanMahigir Iran
پاسخ
 سپاس شده توسط ahmad97 ، admin ، zanyyy ، programmerirani

بازی نویس در اندروید

سلام
ببنید برای بازی سازی برای اندروید باید دید که به چه زبان های برنامه نویسی تسلط دارید چون موتور های زیادی برای ساخت بازی برای اندروید وجود داره
مثلا اگر شما سی پلاس پلاس بلدی میتونی cocos2d-x کارکنی یا  اگه جاوابلدی میتونی از  libgdx استفاده کنی  اگه سی شارپ بلدی از یونیتی میتونی استفاده کنی
با اکلیپس و اندروید استدیو هم میتونی برای بازی ساختن کد بزنی ولی به دردسرش نمی ارزه چون با اکلیپس بخوای بازی بسازی اون سر کد ها معلوم نیست از کجا سر در بیاره Smile

آموزش های زیادی راجب بازی سازی وجود داره کافیه جستجو کنید
فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ahmad97 ، admin ، zanyyy

بازی نویس در اندروید

سلام داداش
ببین من خودم دارم کم کم وارد این حوضه میشم.
در کل برای ساخت یک بازی به چند تخصص نیاز داری:
1. برنامه نویس
2. گرافیست
3 . صداساز
و....
خب حالا بهترین موتور چیه؟؟
بنظر بنده ساده ترین موتور که قدرت خیلی بالایی هم داره همون یونیتی هستش که اول باید کار با خود یونیتی رو یاد بگیرید بعد کد نویسیشو که به دو زبان انجام میشه:
1. Cشارپ
2. java Script
که سی شارپ بهتره چون هم قدرتش بالاتره هم مختصر تره.اینم گوش زد کنم که اگه میخواید سی شارپو واس کد نویسی تو یونیتی یاد بگیرید باید آموزش استفاده از سی شارپ در یونیتی رو دنبال کنید نه آموزش سی شارپ معمولی.
بحث دوم گرافیست هست که مثلا کارکتر و اجزای محیط رو پیدا سازی میکنید که اونو هم باس برید دنبال Maya یا 3d max یا z brush و... که بری دنبال مایا بهتره.
صداسازی هم همون دی جی هست که میگن.خودم تو این بحث زیاد وارد نیستم ولی خوب با یه برنامه هایی باید یاد بگیری صداسازی کنی.
خب اینا که گفتم واس این بود که خودت تنهایی بازی سازی کنی وگرنه اگه یه تیم خوب بسازی میتونی هرکدوم اینارو به یکی ازشون واگذار کنی خودتم یکیشونو یاد بگیری تا راحتر بشه براتون.
موفق باشید...
پاسخ
 سپاس شده توسط ahmad97 ، admin ، zanyyy ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان