انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم ارتقا برنامه در بازار

سلام دوستان من یه برنامه قبلا تو بازار گذاشتم و هفت نسخه ازش ارتقا دادم اما این بار گیر داده که sign ها یکی نیستند:/ مشکل من اینه که اصلا واسه اپم sign نذاشته بودم که ! پس ایرادش واسه چیه؟!
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۱/۱۸, ۰۸:۲۱ ب.ظ)sorenag نوشته: سلام دوستان من یه برنامه قبلا تو بازار گذاشتم و هفت نسخه ازش ارتقا دادم اما این بار گیر داده که sign ها یکی نیستند:/ مشکل من اینه که اصلا واسه اپم sign نذاشته بودم که ! پس ایرادش واسه چیه؟!

سلام دوسته عزیز
بازار حدودا دو هفته ای میشه که یه قانونی گذاشته که اپ هایی که بدون keystore هستند رو اجازه انتشار نمیده
هم اینکه اگر نسخه ی جدید بخواید ارائه بدید  اگر برنامه ی قبلی رو بدون کی استور گذاشتید دیگه نمیتونید نسخه جدید بدید . و کلا باید اون اپلیکیشن رو حذف کنید و دوباره با keystore قرار بدین

در ضمن میشه لینک برنامه تون رو در اینجا قرار بدین لطفا؟
فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، msh

(۱۳۹۴/۱۱/۱۸, ۰۹:۳۳ ب.ظ)s.saeid نوشته:
(۱۳۹۴/۱۱/۱۸, ۰۸:۲۱ ب.ظ)sorenag نوشته: سلام دوستان من یه برنامه قبلا تو بازار گذاشتم و هفت نسخه ازش ارتقا دادم اما این بار گیر داده که sign ها یکی نیستند:/ مشکل من اینه که اصلا واسه اپم sign نذاشته بودم که ! پس ایرادش واسه چیه؟!

سلام دوسته عزیز
بازار حدودا دو هفته ای میشه که یه قانونی گذاشته که اپ هایی که بدون keystore هستند رو اجازه انتشار نمیده
هم اینکه اگر نسخه ی جدید بخواید ارائه بدید  اگر برنامه ی قبلی رو بدون کی استور گذاشتید دیگه نمیتونید نسخه جدید بدید . و کلا باید اون اپلیکیشن رو حذف کنید و دوباره با keystore قرار بدین

در ضمن میشه لینک برنامه تون رو در اینجا قرار بدین لطفا؟
سلام این https://cafebazaar.ir/app/com.EnglishMusic/?l=fa برنامم بود اما قبول نکرد و یه برنامه ی جدید با پکیج جدید فرستادم که هنوز تایید نشده
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان