انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیکامپایل (decompile) کلاس های جاوا (java)

سلام دوستان
بهترین راه برای دیکامپایل کردن کلاس های جاوا بدون بهم ریختن کدها چیه؟؟
به نحوی که در ایکلیپس اروری چیزی نداشته باشن.

این نکته رو بگم که قصد سوء استفاده ای چیزی ندارم فقط میخوام بادیدن بعضی کد ها با نحوه ساختن اون برنامه ها آشناشم و اطلاعاتمو ببرم بالا واس همین گفتم فقطظ کدهای جاوا رو میخوام فقط.

ممنون میشم کمک کنید!!
پاسخ

سلام
تاجایی که من میدونم این کار برای برنامه هایی جواب میده که امضا یا keystore نداشته باشند اگر امضاء خاصی نداشته باشه میشه با نرم افزار apktool این کار را انجام داد ولی به دردسرش نمی ارزه چون فراینده خیلی طولانی داره
فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، zanyyy

سلام
با این سایت برنامه های اندرویید دیکامپایل کن
http://decompileandroid.com/
همه آدما برای رسیدن به جایی که هستند از تجربه دیگران استفاده کردند
پس چرا ما از اندک تجربه ای که داریم برای راهنمایی دیگران استفاده نکنیم؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط admin

باید یه راهی باشه که بتونبم کلاسارو کامل بر گردونیم، بنده classes.dex رو هم دیکامپایل کردم ولی کدهاش کاملا صحیح نیست و تو ایکلیپس ارور میده. ادمین جان خودت روشی چیزی بلد نیستی بهمون بگی؟؟؟
با apktool هم کردم نمیشه یا کلا اگرم راهی نیست بگیدآیا راهی هست که کلاسهای جاوارو به دکس (dex) برگردونیم؟؟؟
باتشکر...
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ)sinabelle نوشته: باید یه راهی باشه که بتونبم کلاسارو کامل بر گردونیم، بنده classes.dex رو هم دیکامپایل کردم ولی کدهاش کاملا صحیح نیست و تو ایکلیپس ارور میده. ادمین جان خودت روشی چیزی بلد نیستی بهمون بگی؟؟؟
با apktool  هم کردم نمیشه یا کلا اگرم راهی نیست بگیدآیا راهی هست که کلاسهای جاوارو به دکس (dex) برگردونیم؟؟؟
باتشکر...

سلام خدمت دوست عزیزم،
من به شما این سایت رو معرفی میکنم میتونید فایل apk رو همون جا دیکامپایل کنید و کلاس هاشم سالم سالم به شما تحویل میده ولی برخی برنامه ها که امضاء دارن نمیشه من خودم از این سایت استفاده میکنم.

http://www.javadecompilers.com/apk
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ
 سپاس شده توسط sinabelle ، admin

(۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ)Mr.best نوشته:
(۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ)sinabelle نوشته: باید یه راهی باشه که بتونبم کلاسارو کامل بر گردونیم، بنده classes.dex رو هم دیکامپایل کردم ولی کدهاش کاملا صحیح نیست و تو ایکلیپس ارور میده. ادمین جان خودت روشی چیزی بلد نیستی بهمون بگی؟؟؟
با apktool  هم کردم نمیشه یا کلا اگرم راهی نیست بگیدآیا راهی هست که کلاسهای جاوارو به دکس (dex) برگردونیم؟؟؟
باتشکر...

سلام خدمت دوست عزیزم،
من به شما این سایت رو معرفی میکنم میتونید فایل apk رو همون جا دیکامپایل کنید و کلاس هاشم سالم سالم به شما تحویل میده ولی برخی برنامه ها که امضاء دارن نمیشه من خودم از این سایت استفاده میکنم.

http://www.javadecompilers.com/apk

سلام
مرسی از شما ولی خب بیشتر برنامه ها امضا دارن ، مثلا تلگرام،اینساگرام،کلش آف کلنز و... کمتر برنامه ای رو میشه پیدا کرد که keystore نداشته باشه.
پاسخ

دوسته من، من خودم خیلی رو این موضوع کار کردم ولی همون طور که گفتم راهی وجود نداره که برنامه های با امضاء را دیکامپایل کرد
فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۱/۱۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ)s.saeid نوشته: دوسته من، من خودم خیلی رو این موضوع کار کردم ولی همون طور که گفتم راهی وجود نداره که برنامه های با امضاء را دیکامپایل کرد

خیلی ممنون
یسوال دیگه اینکه آیا میشه class های hava رو به فایل dex تبدیل کرد؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان