انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درست کردن دکمه بروزرساني (برنامه نویسی اندروید)

باسلام من يک نرم افزار با اکليپس درست کردم و دکمه اي روي آن گذاشتم مي خواهم وقتي کاربر روي آن کلید کند پيغام بدهد که اين نرم افزار شما بروز است و اگر نرم افزار را بروز کردم در يک پيغام يا داخل همان برنامه يا نوار ابزار تلفنش وقتي به اينترنت وصل ميشود پیغام بروزرساني نرم افزارش را بدهد مثل نرم افزار باد صباه که وقتي که به اينترنت وصل میشود پيغام نسخه جديدش را در نوار ابزار تلفن نمايش مي دهد که وقتي روش کليد مي کنيم به سايتم يا بازار اندرويد وصل بشود لطفا راهنماييم کنيد
پاسخ

باید از notification تحت سرور استفاده کنی
[عکس: 018k_electron1.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط sohrabjam ، admin

سلام

برای این کار شما میتونید از راه های زیادی استفاده کنید.

نکته در تمایه راه های گفته شده باید یک مرجع یا جایی ثابتی برای بررسی نسخه وجود داشته باشه
مثل :
www.google.com/myapp/ver.xml
یا به صورت ارسال و دریافت پاسخ از سرور
www.google.com/myapp/ver

1) برنامه شما به صورت خودکار در هر بار اجرا بیاد و نسخه برنامه رو چک کنه ( در صورت متصل بدن دستگاه به اینترنت) و در صورت تغییر به کاربر پیغام بده

2) استفاده از Push Notification هستش که دوستان در بالا اشاره کردند.

3) در هر بار اتصال به اینترنت ( نیازی نیست برنامه اجرا باشه)( از طریق سرویس و Brodcast Reciver )

4) بر اساس یک برنامه زمانبندی شده که در برنامه مشخص شده بعد از گذشت زمان مشخصی یا بعد از گذشت یک تاریخ خاص برنامه به کاربر پیغام بده که نسخه جدید رو باید دانلود و نصب کنه. (در صورتی که شما برای برنامه خود برنامه زمانبندی برای طراحی - اجرا - بروز رسانی های دوره ای دارید)
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان