انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سورس Psx مبدل پلی استیشن 1 اندروید_ارایه شده توسط Mr.best

با سلام و یه خسته نباشید جانانه خدمت تمام دوستانم به خصوص اقا Admin عزیزم،
چند روزی هست که مشغول کار با کد ها هستم که به نوعی بتونن باز یهای پلی استیشن رو روی اندروید بخونن ولی تا الان موفق به این کار نشدم،اماحدود 40%راه رو یاد گرفتم انشالله در چند روز اینده اگه بتونم کد ها رو تکمیل کنم شاهکار کردم.
خب امروز براتون سورس یک مبدل پلی استیشن رو گذاشتم که میتونه بازی های پلی رو روی اندروید اجرا کنه البته به اون صورت قوی نیست عین مبدل های دیگه ولی خب میتونید ازش الگو بگیرید.
چند نکته به اقایون کپی بردار،
هر گونه کپی برداری از این سورس و قرار دادن اون در سایت یا وبلاگ خود گزارش شده و مورد پیگیری قرار میگیرد.
این سورس از سایت 
http://sourceforge.net دریافت شده و توسط بنده تغییر یافته است، امیدوارم بتونه اموزش خوبی رو بهتون بده با سپاس.
لینک سورس:

کد پی‌اچ‌پی:
http://s6.picofile.com/file/8233813392/psx_Mr_best_kelidestan.zip.html 

در پناه حق.

فایل‌های پیوست

دانلود psx_Mr.best_kelidestan.zip

نام فایل psx_Mr.best_kelidestan.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 156
اندازه 1.89 MB
ارسال کننده فایل Mr.best
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، Erfannj

آقا این که bios نداره؟؟ bios رو نداری؟؟ از کجا بگیرم؟؟؟
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۰/۲۷, ۰۷:۲۴ ب.ظ)sinabelle نوشته: آقا این که bios نداره؟؟ bios رو نداری؟؟ از کجا بگیرم؟؟؟

دوست عزیز میتونید بایوس رو از اینترنت بگیرید با واژه
download bios for psx androidاگه پیدا نکردید درخواست بدید تا لینکشو بزارم.
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

(۱۳۹۴/۱۰/۲۷, ۰۷:۳۲ ب.ظ)Mr.best نوشته:
(۱۳۹۴/۱۰/۲۷, ۰۷:۲۴ ب.ظ)sinabelle نوشته: آقا این که bios نداره؟؟ bios رو نداری؟؟ از کجا بگیرم؟؟؟

دوست عزیز میتونید بایوس رو از اینترنت بگیرید با واژه
download bios for psx androidاگه پیدا نکردید درخواست بدید تا لینکشو بزارم.

دمتگرم دادا حواسم نبود خودم میگیرم کدنویسیشم میکنم پیشرفتی اگه داشت میدم ببینی شاید کمکت کرد.
فدامدات Flower Flower
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.best

دادا این که بازی رو بهش میدی فورس کلوز میده؟؟؟ داری رو این اروراش کار میکنی یا چی؟؟
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۰/۲۷, ۱۱:۱۰ ب.ظ)sinabelle نوشته: دادا این که بازی رو بهش میدی فورس کلوز میده؟؟؟ داری رو این اروراش کار میکنی یا چی؟؟

داداش عزیز گفتم که این برنامه به اون صورت که میخواید باشه نیست یعنی زیاد قدرت پردازنده خوبی نسبت به بقیه مبدل ها نداره،در این صورت برنامه فورس کلوز میده،من روی این برنامه و اروراش کار نمیکنم دارم روی برنامه دیگه که دارم میسازم کار میکنم تا بتونه بازی ها رو اجرا کنه، به هر حال این برنامه یه نوع الگو برای من بود گفتم بزارم شاید شما هم تونستید یه الگو بگیرید با سپاس.
موفق باشید و سربلند.
پاسخ
 سپاس شده توسط sinabelle ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان