انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور بعد از آپدیت SDK , ADT, Eclipse

با سلام خدمت دوستان گرامی

من sdk های محیط ایکلیپسمو آپدیت کردم و فایل های sdk منسوخ شده را حذف کردم .قسمت help -> instal new software هم رفتم و adt را آپدیت کردم .بعد از آپدیت وقتی پروژه جدید ساختم ابتدا بخاطر وجود android-support-v4 و android-support-v7در لایبرری appcompact v7 برنامه ارور دادو بعد از بستن و باز کردن eclipse این بار حین ساختن برنامه اول بار فایل xml را در قسمت گرافیکی نشان نمیداد ولی کدهای xml قابل مشاهده بود .بعد از بستن و باز کردن مجدد ایکلپس قسمت گرافیکی هم درست میشه ولی ارور میده،البته قابل استفاده هست ولی دوست دارم ارور برطرف بشه و برای ساخت پروژه جدید لازم به بستن و باز کردن برنامه نباشه .لطفا کمک کنید چطور این ارورو برطرف کنم؟

ارور هنگام ساخت پروژه جدید و باز نشدن لایه ی گرافیکی xml

کد پی‌اچ‌پی:
Failed to find the style corresponding to the id 2130772021
Failed to find the style corresponding to the id 2130771993
java
.lang.NullPointerException
Failed to load AppCompat ActionBar with unknown error
.
Exception details are logged in Window Show View Error Log
The following classes could not be found
:
android.support.v7.app.WindowDecorActionBar (Fix Build PathEdit XMLCreate Class) 

ارور بعد از بستن ایکلیپس و دوبازه وارد شدن وقتی که فایل باز میشه

کد پی‌اچ‌پی:
Failed to load AppCompat ActionBar with unknown error.

The following classes could not be found:
android.support.v7.app.WindowDecorActionBar (Fix Build PathEdit XMLCreate Class) 
ممنون Flower
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۰/۲۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ)atadarvishnya نوشته: با سلام خدمت دوستان گرامی

من sdk های محیط ایکلیپسمو آپدیت کردم و فایل های sdk منسوخ شده را حذف کردم .قسمت help -> instal new software هم رفتم و adt را آپدیت کردم .بعد از آپدیت وقتی پروژه جدید ساختم ابتدا بخاطر وجود android-support-v4 و android-support-v7در لایبرری appcompact v7 برنامه ارور دادو بعد از بستن و باز کردن eclipse این بار حین ساختن برنامه اول بار فایل xml را در قسمت گرافیکی نشان نمیداد ولی کدهای xml قابل مشاهده بود .بعد از بستن و باز کردن مجدد ایکلپس قسمت گرافیکی هم درست میشه ولی ارور میده،البته قابل استفاده هست ولی دوست دارم ارور برطرف بشه و برای ساخت پروژه جدید لازم به بستن و باز کردن برنامه نباشه .لطفا کمک کنید چطور این ارورو برطرف کنم؟

ارور هنگام ساخت پروژه جدید و باز نشدن لایه ی گرافیکی xml

کد پی‌اچ‌پی:
Failed to find the style corresponding to the id 2130772021
Failed to find the style corresponding to the id 2130771993
java
.lang.NullPointerException
Failed to load AppCompat ActionBar with unknown error
.
Exception details are logged in Window Show View Error Log
The following classes could not be found
:

ارور بعد از بستن ایکلیپس و دوبازه وارد شدن وقتی که فایل باز میشه

کد پی‌اچ‌پی:
Failed to load AppCompat ActionBar with unknown error.

The following classes could not be found:
ممنون Flower

سلام
این خطا مربوط به کتابخانه support library v7 و بخش style هستش
جهت برطرف کردنش کافیه فایل values.xml رو ویرایش کنید و به کد زیر تغییر دهید معمولا با این تغییرات برطرف میشه
کد:
<style name="Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar" parent="Base.Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar" />

اگر نخواستید از این نام و تم استفاده کنید فقط کافیه Base رو به ابتدای بخش parent اضافه کنید
کد:
<style name="َAppTheme" parent="Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar" />
به
<style name="َAppTheme" parent="Base.Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar" />
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان