انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار کردن با دادن پسورد (خرید با پسورد) (برنامه نویسی اندروید)

سلام دوستان
من یه برنامه نوشتم مشکلم در اینه که میخوام هر کسی میخواد بخره باید پسورد ازم بگیره....وقتی نصب کرد پسورد ازش بخواد .
چه راهی پیشنهاد میدید دوستان؟
راحت و سریع باشه که دیگه تموم کنم
متشکرم
پاسخ

سلام.
از ((پرداخت درون برنامه ای)) که توسط فروشگاه های اندروید (مارکت ها) ارائه می شود استفاده کنید.

پرداخت درون‌برنامه‌ای بازار :

https://cafebazaar.ir/developers/docs/iab/?l=fa/

خرید درون برنامه‌ای مایکت :

http://developerblog.myket.ir/node/17

برای پرداخت درون برنامه‌ای سایر فروشگاه های اندروید (ایران اپس، پارس هاب و ...)، به وب سایتشان مراجعه نمایید.

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ahmad97 ، zanyyy

من یه برنامه ساختم که واس فروش آزاد همین مشکل و داشتم و تنها راهی که به ذهنم رسید و جواب داد این بود بعد از مدتی استفاده برنامه قفل میشود و به پنل ارسال پیام میرفت در ااونجا شناسه پرداخت رو واس من ارسال میکردن که همراه شناسه پرداخت شماره سریال و مدل گوشی طرف برای من ارسال میشد و از ترکیب این دو اطلاعات کلید فعال سازی با الگوریتم از قبل تعریف شده در برنامه میساختم و اون رو به طرف ارسال میکردم که با وارد کردن در قسمت کلید فعالسازی برنامه فعال میشد
همه آدما برای رسیدن به جایی که هستند از تجربه دیگران استفاده کردند
پس چرا ما از اندک تجربه ای که داریم برای راهنمایی دیگران استفاده نکنیم؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، ahmad97 ، zanyyy ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان