انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در Fragment (برنامه نویسی اندروید)

Sad 
 سلام عرض ادب به اساتید و دوستان عزیز  امیدوارم سوال  منو جواب بدید ومشکلم به امید خدا حل بشه

مشکل من اینه که یه FragmentActivity دارم توش 5 تا اکتیویتی  دارم  و به صورت کشویی  کار می کنن  مشکلی ندارم توش  ولی  من یه اکتیویتی دارم که یه Text view و button  رو از اکتیویتی دیگه ای دریافت می کنه و مقدارشو نشون میده     چون FragmentActivity  منبع و اصلی  من رو این صفحه اس می خوام  انتقال بدم این  image view و button رو به یکی از اکتیویتی های Fargment  هر کاری می کنم کد هاش ارور  میده به خاطرFragmentActivity  بودن اکتیویتی قبول نمی کنه

و

اگه این مشکل حل نشه  راهی هست که یه Text view ,button رو وصل کنی به یهText view ,button   دیگه تو یه اکتیویتی  دیگه که از اون اکتیویتی که شده صفحه  FragmentActivity من  اطلاعاتو دریافت کنه    

ممنون از  دوستان عزیز ممنون میشم کمک کنید  چندین هفته اس درگیر این قضیه ام

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

پاسخ

کداش ارور میده یعنی چی واقعا ؟؟؟؟
لوگ کت بگذارید
در ضمن من اصلا نفهمیدم مشکل کجاست واقعا !
پاسخ

سلام.
همان طور که تذکر دادند، باید متن خطا را ذکر کنید تا دوستان دقیقا متوجه شوند که مشکل کجاست.
در ضمن، FragmentActivity مورد نظر شما در واقع دارای پنج Fragment بوده است، نه پنج Activity .

یک مورد رایج که زیاد پیش می آید این است که تعریف عناصر در Activity با تعریف عناصر در Fragment ها متفاوت است :

کلید شماره 300

همچنین برای برخی روش ها (Methods) که به Context نیاز دارند، باید Context را در Fragment به دست آورده و برای روش های مورد نظر ذکر کنیم :

کلید شماره 302

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان