انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کافه بازار : بسته نباید با کلید دیباگ امضا (Sign) شده باشد (برنامه نویسی اندروید)

کافه بازار : بسته نباید با کلید دیباگ امضا (Sign) شده باشد (برنامه نویسی اندروید)

من برنامه ساختم (بابرنامه ساز همراه)
اما الان که می خوام بزارمش بازار
مینویسه: بسته نباید با کلید دیباگ امضا (Sign) شده باشد Exclamation
پاسخ

سلام.
موضوع زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=6894

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام دوست عزیز بزار یه چیزی بگم بازار برنامه های که با برنامه ساز درست شده باشه رو قبول نمیکنه
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۰/۱۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ)hamidreza2000 نوشته: سلام دوست عزیز بزار یه چیزی بگم بازار برنامه های که با برنامه ساز درست شده باشه رو قبول نمیکنه

کی گفته قبول نمیکنه؟مگه بقیه برنامه ها با چی درست میشن همه مردم برای برنامه نویسی از یه برنامه استفاده میکنن
چیزی نمیدونی نظر نده.بهترین نرم افزار تو گوگل پلی هم یا با ایکیلیپس نوشته شده یا اندروید استودیو.
دوست عزیز برنامه باید ساینگ بشه تا به همین راحتیا نشه با مهندسی معکوس کاری کرد.
پاسخ

جدیدا وقتی میخواین برنامه ای رو تو بازار قرار بدین با این مشکل مواجه میشین و این به این معنی هست که بسته شما با امضای شخصی شما ساین نشده.کسانی که برنامه رو خودشون مینویسن میتونن از طریق اندروید استدیو یا ایکلیس اینکارو بکنن ولی مشکل برای جایی هست که یک نفر با برنامه سازهای موبایل برنامه ای رو ترجمه میکنه یا میسازه که در این مورد نمیشه برنامه رو ساین کنه و برنامه با کلید دیباگ ساین میشه و نمیتونه اونو در بازار یا گوگل پلی منتشر کنه. هیچ راه و برنامه ای هم در حال حاضر نیست که اینکارو انجام بده بجز یک راه که بهتون میگم.http://monitoringsoftware.ir من با این سایت مشکلمو حل کردم و تو بازار برناممو منتشر کردم 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان