انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای فایل تنها با یک برنامه(مشکلات برنامه نویسی)

سلام خدمت دوستان عزیزم،من یه مشکلی دارم میخوام یک فایل رو در حافظه موبایل بخونم ولی هنگام اجرای برنامه چند نوع اپلیکیشن برای خواندن فایل ذکر میشه که یکی باید انتخاب بشه من میخوام از خود کد ها تنها یک برنامه برای خواندن فایل کار کنه کدو ببینید
کد پی‌اچ‌پی:
Intent intent=new Intent(Intent.ACTION_VIEW);

intent.setDataAndType(Uri.fromFile(new File(Environment.getExternalStorageDirectory()+"/"+"/ss.zip")),"application/com.rarlab.rar");

startActivity(intent);

من مثلا الان یک فایل زیپ با نام ss.zipتعریف کردم ولی تنها میخوام یک برنامه فایلو بخونه نه همه برنامه هامثلا الان برای خواندن فایل من پکیج rarرو انتخاب کردم ولی  باز اپلیکیشن های متفرقه اجرا میشه لطفا کمک کنید.
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ

سلام
اگر نظر منو بخوای میگم که اصلا این کار رو نباید انجام بدی
چون اگه کاربر رو گوشیش برنامه WinRAR رو نداشته باشه برنامه ت فورس کلوز میده .
ضمنا من کد شما رو تست کردم مستقیم وارد برنامه winRAR شد مشکلش پس کجاست:؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.best ، admin

(۱۳۹۴/۰۹/۲۸, ۰۶:۱۴ ب.ظ)دیب دمینی نوشته: سلام
اگر نظر منو بخوای میگم که اصلا این کار رو نباید انجام بدی
چون اگه کاربر رو گوشیش برنامه WinRAR رو نداشته باشه برنامه ت فورس کلوز میده .
ضمنا من کد شما رو تست کردم مستقیم وارد برنامه winRAR شد مشکلش پس کجاست:؟

سلام خدمت دوست عزیزم،ممنونم که پاسخ دادی.
البته این یک مثال بود من هدف دیگری دارم میخوام یک شبیه ساز سگا رو با دستور کد توی پوشه های گوشی خالی کنه،بعد اونو با خود برنامه نصب کنه تا اینجاش که فهمیدیم،خب بعدا یک فایل با فرمت binانتقال بدم توی حافظه سپس با کد هدایتش کنم سمت خواندن برنامه شبیه ساز که شبیه ساز فایلو میخونه و در نهایت بازی اجرا میشه،ولی خوب من هنگام این کار چند نوع برنامه باز میشه مثلا winrar باز میشه،نصب برنامه باز میشه،خود شبیه ساز باز میشه و ...که من کار بهیچکدوم ندارم و میخوام مستقیم خود شبیه ساز که پکیجش اینه com.androidemu.genاجرا بشه ولی خوب این کد ضمنا عمل نمیکنه و همه برنامه ها نمایش داده میشه تا فایل رو بخونن  که البته باید یکی رو انتخاب کرد.
شما دوست عزیز میفرمایید که من کدو تست کردم و مستقیم میره توی winrar دوست عزیز من چند نوع برنامه برای باز کردن زیپ دارم که همشون باز میشه و یکی باید انتخاب کرد .مشکل من این هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
البته گفتم هدف اصلی من خواندن بازی سگا هست با تشکر.
***خطا و مشکلات در برنامه نویسی  پایه موفقیت است و  به وسیله ی آن می توان به موفقیت رسید.***
پاسخ
 سپاس شده توسط دیب دمینی

کد پی‌اچ‌پی:

intent.setDataAndType(Uri.fromFile(new File(Environment.getExternalStorageDirectory()+"/"+"/ss.zip")),null);
intent.setPackage("com.rarlab.rar"+".activitie_name");

startActivity(intent);

جای activitie_name باید اکتیوتی که قراره این فایل رو هندل کنه بنویسی ، احتمالا جواب بده
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، Mr.best

(۱۳۹۴/۰۹/۲۹, ۰۳:۳۰ ق.ظ)دیب دمینی نوشته:
کد پی‌اچ‌پی:

intent.setDataAndType(Uri.fromFile(new File(Environment.getExternalStorageDirectory()+"/"+"/ss.zip")),null);
intent.setPackage("com.rarlab.rar"+".activitie_name");

startActivity(intent);

جای activitie_name باید اکتیوتی که قراره این فایل رو هندل کنه بنویسی ، احتمالا جواب بده
مرسی از راهنمایتون ، ولی امتحان کردم برنامه فورس کلوز میده ای خدا لطفا راهنمایی کنید من خیلی برام مهمه ادمین عزیز شما نمیتونید راهنمایی در این ضمینه کنید، من فقط شمارو دارم کسی دیگه ندارم برای راهنمایی لطفا کمک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان