انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکرار شدن اطلاعات دریافت شده از سرور در گریدویو (GridView) (برنامه نویسی اندروید)

تکرار شدن اطلاعات دریافت شده از سرور در گریدویو (GridView) (برنامه نویسی اندروید)

من با استفاده از php یه درخواست به سرور میفرستم و جواب شو دریافت می کنم  و با استفاده از جیسون بازش می کنم و داخل ArrayList<String> قرارش می دم و با استفاده از این آرایه ها یک گرید ویو رو آداپتر می کنم ... 
تا اینجای کار مشکی نیست اما وقتی دوباره درخواست می فرستم و اطلاعات رو میگیرم و می خوام تو گریدویو قرار بدم این اطلاعات به جای اطلاعات قبلی قرار می گیره 
من می خوام اطلاعات قبلی بمونه و اطلاعات جدید تو یه آیتم جدید از گرید ویو قرار بگیره 
ممنون میشم اگه کسی همچین تجربه ای داشته کمک کنه  Sad
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۹/۲۶, ۱۰:۲۶ ب.ظ)edi22 نوشته: من با استفاده از php یه درخواست به سرور میفرستم و جواب شو دریافت می کنم  و با استفاده از جیسون بازش می کنم و داخل ArrayList<String> قرارش می دم و با استفاده از این آرایه ها یک گرید ویو رو آداپتر می کنم ... 
تا اینجای کار مشکی نیست اما وقتی دوباره درخواست می فرستم و اطلاعات رو میگیرم و می خوام تو گریدویو قرار بدم این اطلاعات به جای اطلاعات قبلی قرار می گیره 
من می خوام اطلاعات قبلی بمونه و اطلاعات جدید تو یه آیتم جدید از گرید ویو قرار بگیره 
ممنون میشم اگه کسی همچین تجربه ای داشته کمک کنه  Sad

سلام.
موضوع زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=5847

البته کلید معرفی شده در آن موضوع، برای ListView است، اما می توانید کدهای آن را به GridView تغییر بدهید (مهم چگونگی افزوده شدن item های جدید است).

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام دوست عزیز

برنامه من طوریه که یک سری کتاب (محصول) توش وجود داره ، من می خوام وقتی کاربر رو یکی از این محصول ها کلیک کرد اطلاعات شو از سرور بگیرم و تو یک صفحه نمایش بدم (یعنی یک صفحه دارم که تمام انتخاب های اون شخص رو نشون میده که گرید ویو هستش) ولی مشکل اینجاست وقتتی یک محصول جدید اضافه میشه دقیقا روی محصول قبلی قرار میگیره و محصول قدیمی از بین میره
(یعنی هر بار کارب رو یه محصول کلیک کرد ، اطلاعاتش بره تو گرید ویو )
این کلید رو دانلود کردم ولی متاسفانه کارساز نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان