انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرور (برنامه نویسی اندروید)

سلام دوستان

دوستان من تو قسمت مای اس کیو سایت مباحث احم از ساخت دیتاببس ساخت جدول و ردیف  ارسال اطلاعات به دیتابیس دریافت اطلاعات از دیتابیس رو خوندم   Smile Smile

الان چیزی که میخوام بدونم این کد حویسی های طرف برنامه هست طرف سرور رو میدونم ولی طرف برنامه رو نه

مثلا الام میخوام یه فرم با دو تا فیلد به نام(نام ،نام خانوادگی)درست کنم و اطلاعات به دیتابیس ارسال شه
خوب اینارو میدونم باید چطوری رو سرور پیاده کنم ولی رو برنامه هنوز نه
ممنون میشم کمکم کنید.

یه چیزی به دوستانی که میخوان از اینکارهای مرتبط با سرور کنن::
دوستان در قسمت مای اس کیو این سایت همه چیز واضح همراه کد گفته شده و با فقط یک ساعت میتونین از کد ها سر در بیارید حتی اگر چیزی اصلا از php ندونید مثل من

مرسی از ادمین و دیگر استادان
پاسخ

اقا لطفا یکی جواب بده تو همین جا لنگ این پاسخ شمام
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۹/۲۰, ۰۵:۱۸ ب.ظ)hamidreza2000 نوشته: مثلا الام میخوام یه فرم با دو تا فیلد به نام(نام ،نام خانوادگی)درست کنم و اطلاعات به دیتابیس ارسال شه
خوب اینارو میدونم باید چطوری رو سرور پیاده کنم ولی رو برنامه هنوز نه

سلام.
با دو EditText ، اطلاعات را از کاربر دریافت می کنید. ما در سمت سرور (طراحی سایت اینترنی)، ساخت فرم HTML و پردازش اطلاعات ورودی آن با PHP را داریم، اما اکنون بخش فرم HTML حذف می شود و مستقیما اطلاعات دریافتی توسط کد PHP صفحه پردازش می شوند. اگرچه دو روش GET و POST را برای ارسال اطلاعات داریم، ولی معمولا روش POST استفاده می شود.
کلید مرتبط :

کلید شماره 2651

در کلید بالا، اطلاعات به صفحه ارسال نمی شوند (روش HttpPost به کار رفته، اما هیچ مقداری را به صفحه ارسال نمی کند)، اما شما می توانید صفحه را با پسوند PHP بسازید و اطلاعاتی را با روش POST به آن ارسال نمایید. بخش ارسال اطلاعات را می توانید به کلاس JSONParser اضافه نمایید (با نوشتن کد ارسال مقدار برای روش HttpPost یا تعریف method برای آن کلاس یا ...).
برای ارسال اطلاعات با روش POST ، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 313

و چنانچه بخواهید آن را به روش GET تغییر بدهید :

کلید شماره 312

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان