انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور در اکلیپس (برنامه نویسی اندروید)

سلام دوستان

وقتی پروژه جدیدی میسازم با این ارور رو ب رو میشم قبلا نبود ولی بعداز آپدیت اس دی کی و ADT این اومد ، ورژن آخرین اس دی کی اندروید 6 هست و ADT 23.0.7

عکس از ارور:

پاسخ

تقرییبا فهمیدم چی شد! وقتی نهایت ساپورت رو میزارم رو 4.4 یا اندروید L اروری نمیاد و گرافیکال لایوت مشخض میشه اما میزنم اندروید 5 و 5.1 و 6 رو ساپورت کنه مثل عکس بالا ارور میده
پاسخ

لطفا ج بدید گیرم خدایی
پاسخ

سلام.
خطا در فایل R.java (کلاس R) ذکر شده، در صورتی که ما هیچگاه این فایل را به صورت دستی ویرایش نمی کنیم (به صورت خودکار و توسط eclipse تغییر داده می شود).
ابتدا یک فایل پشتیبان (یک کپی) از پروژه اندروید تهیه کنید و آن را در محلی امن ذخیره کنید (چون موردی که در ادامه ذکر می شود، گاهی خطاها را بیشتر می کند و بنابراین در صورت وقوع این حالت، باید نسخه فعلی، حذف شده و نسخه پشتیبان از پروژه اندروید را به درون Eclipse وارد نمایید).

کلید زیر را بخوانید و بر اساس آن، فایل R.java را بازتولید کنید :

کلید شماره 358

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام
من تازه وارد هستم و یه سواله خیلی مهم دارم...
چطوری میتونم یه تاپیک بسازم و سوالمو مطرح کنم؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۹/۲۲, ۰۴:۲۲ ب.ظ)smahmoodi نوشته: سلام
من تازه وارد هستم و یه سواله خیلی مهم دارم...
چطوری میتونم یه تاپیک بسازم و سوالمو مطرح کنم؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید

سلام.
لینک زیر را ببینید :

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=610

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط smahmoodi ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان