انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار نکردن AVD (برنامه نویسی اندروید)

سلام دوستان  خسته نباشید

من با یک مشکل دیگه روبرو شدم ... اینکه  در راه اندازی ماشین مجازی android vertical drive وقتی یک مدل از دستگاه رو انتخاب میکنم و snap shot رو میزنم و میزنم که بره روی launch  صفحه  ماشین  بالا میاد ارمه اندروید هم میاد ولی وارد  صفحه اصلی نمیشه  میشه راهنماییم کنید!؟

سوال دومم اینه که در SDK manager  فایل هارو  با  تغییر ای پی دانلود میکنم ولی install  نمیشه اگه میشه راهنماییم کنید ممنون
پاسخ

به هیچ عنوان با شبیه ساز AVD کار نکنید .به شدت کند و سنگین است.بهتره از ماشین های دیگری مثل YouWave و...استفاده کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid ، admin

بسیار ممنون دوست عزیز جساراتا من تازه وارد هستم و در حال یادگیری  سیستمی هم که باهاش کار میکنم ضعیفه
سی پی یو اینتل core2  و رم 1GB  و گرافیک 512

میشه برنامه ای emulatori در خور سیستم من لینک بدید؟
پاسخ

این لینک رو یک نگاهی کنید
http://p30download.com/fa/entry/35086/
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid ، admin

سلام
اولا بگم که همون طور گفتن خیلی کند بالا میاد شبیه ساز اندروید باید حدود سه چهار دقیقه صبر کنید تا شبیه ساز بالا بیاد و نصب کنه اگر چند دقیقه صبر کنید بالا میاد
هم اینکه میتونید از شبیه ساز های دیگری استفاده کنید، یا اینکه با کابل یو اس بی گوشی اندروید به سیستم وصل کنید و رو گوشی انجام بدید
فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، admin

سلام.
در مورد شبیه سازها، دسته کلید (دسته بندی) زیر را ببینید :

دسته کلید شماره 266

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز

(۱۳۹۴/۰۹/۱۵, ۰۱:۳۴ ب.ظ)s.saeid نوشته: سلام
اولا بگم که همون طور گفتن خیلی کند بالا میاد شبیه ساز اندروید باید حدود سه چهار دقیقه صبر کنید تا شبیه ساز بالا بیاد و نصب کنه اگر چند دقیقه صبر کنید بالا میاد
هم اینکه میتونید از شبیه ساز های دیگری استفاده کنید، یا اینکه با کابل یو اس بی گوشی اندروید به سیستم وصل کنید و رو گوشی انجام بدید

ممنون دوست عزیز ولی روی سیستم من یک ساعت رو AVD صبر کردم  ولی روی ارم اندروید بیشتر بالا نیومد
پاسخ

دوستان در مورد Sdk و ابزارهای اون باید دونه دونه دانلود کنم و دستی کپی پیست کنم ؟ چون از طریق دانلود اتوماتیک sdk manager و عوض کردن ای پی به دلیل تحریم اخرین لحظه پس از دانلود نصب نمیشد؟
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۹/۱۵, ۰۳:۳۹ ب.ظ)mehrshadmassah نوشته:
(۱۳۹۴/۰۹/۱۵, ۰۱:۳۴ ب.ظ)s.saeid نوشته: سلام

ممنون دوست عزیز ولی روی سیستم من یک ساعت رو AVD صبر کردم  ولی روی ارم اندروید بیشتر بالا نیومد

اون بخاطر اونه که امولاتورت حافظه ای که لازم داره رو ساپورت نمیکنه درایو سیستمت
پاسخ

قبل از اینکه بتوانید برنامه ای را که توسط اکلیپس نوشته اید بر روی ایمولاتور مشاهده کنید، باید ایمولاتور را تنظیم کنید. مثلاً بگویید این ایمولاتور قرار است کدام ورژن از اندروید را برای شما شبیه سازی کند یا کدام سطح API را می خواهید پشتیبانی کنید.
اینجور که شما گفتید محاله که پروژه اندرویدی رو با اکلیپس اجرا کنید و در اون مرحله گیر بکنید، مگر این که یا API هایی که با sdk معرفی کردین با API های اکلیپس مغایرت داشته باشه یا اینکه همون طور که دوسته عزیزمون اشاره کردن امولاتورت حافظه ای که لازم داره رو ساپورت نمیکنه درایو سیستمتون
Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

قبل از اینکه بتوانید برنامه ای را که توسط اکلیپس نوشته اید بر روی ایمولاتور مشاهده کنید، باید ایمولاتور را تنظیم کنید. مثلاً بگویید این ایمولاتور قرار است کدام ورژن از اندروید را برای شما شبیه سازی کند یا کدام سطح API را می خواهید پشتیبانی کنید.
اینجور که شما گفتید محاله که پروژه اندرویدی رو با اکلیپس اجرا کنید و در اون مرحله گیر بکنید، مگر این که یا API هایی که با sdk معرفی کردین با API های اکلیپس مغایرت داشته باشه یا اینکه همون طور که دوسته عزیزمون اشاره کردن امولاتورت حافظه ای که لازم داره رو ساپورت نمیکنه درایو سیستمتون
Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان