انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازسال sms (در برنامه نویسی اندروید)

سلام دوستان شما کدی را نوشتید برای ارسال sms ولی من نمیخوام خودم شماره و متن پیام را بنویسم به این صورت که
کاربر متن و شماره تلفن را بنویسد بعد تو یک استرینگ سیو شود تا اینجارو میدونم باید چیکار کنم

کد پی‌اچ‌پی:
smsManager.sendTextMessage("09171111111"null"SMS text"nullnull); 

تو قسمت شماره تلفن میخوام یک استرینگ به نام shomare باشد و در قسمت send sms یک استرینگ دیگر به نام
Matn باشد حالا من باید چگونه این استرینگ هارو به اینا معرفی کنم و به جای شماره و متن بنویسم؟؟؟؟
پاسخ

متوجه سوالت نشدم واضح تر بگو تا بتونم کمکت کنم

پاسخ

(۱۳۹۴/۰۹/۰۵, ۰۱:۴۳ ق.ظ)'hamidreza2000' نوشته: سلام دوستان شما کدی را نوشتید برای ارسال sms ولی من نمیخوام خودم شماره و متن پیام را بنویسم به این صورت که
کاربر متن و شماره تلفن را بنویسد بعد تو یک استرینگ سیو شود تا اینجارو میدونم باید چیکار کنم

کد پی‌اچ‌پی:
smsManager.sendTextMessage("09171111111"null"SMS text"nullnull); 

تو قسمت شماره تلفن میخوام یک استرینگ به نام shomare باشد و در قسمت send sms یک استرینگ دیگر به نام
Matn باشد حالا من باید چگونه این استرینگ هارو به اینا معرفی کنم و به جای شماره و متن بنویسم؟؟؟؟

باید با EditText مقادیر رو از کاربر بگیری بعد توی استرینگ ذخیره کنی در لینک زیر آموزش هست:
http://kelidestan.com/keys/categories.ph...ategory=11
پاسخ

دوست عزیز اینو میدونم میخوام بدونم نام string رو در جاوا چگونه بنویسم
مثلا بنویسم به جای شماره string=name string ????
پاسخ

سلام.
به صورت زیر :

کد پی‌اچ‌پی:
String shomare "09171111111";
String Matn "SMS text";
smsManager.sendTextMessage(shomarenullMatnnullnull); 

و برای دریافت متن (شماره و متن پیام) توسط EditText ، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 265

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان