انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اکلیپس

اکلیپس

با سلام
من حدود یک سال هست که دارم برنامه نویسی میکنم و به تازگی اکلیپس مشگل بی دلیل از adt.src میگیره من دوباره میخوام اکلیمسو نصب کنم ولی تو اینترنت لینک مناسبو پیدا نکردم
میشه شما لینک apl 5 را با پوشه های sdk بزارید
مرسی
پاسخ

اکلیپس

[font]با سلام .
بنده این لینک رو داشتم ، البته api5 رو نداره ....اما نسبتاً کامله :
[/font]

[font]http://downloads.puresoftware.org/files/android/

موفق باشید .
[/font]
 *** بحث نکن ، به فکر راه حل باش  ***
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

اکلیپس

سلام
من تازه برنامه نویسی با ایکلیپس رو شروع کردم همه موارد مورد نیاز رو نصب کردم اما موقع اجرای ی پروژه دکمه run رو که میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده با اینکه دستگاه مجازی رو هم نصب کردم نمیدونم مشکل کجاس میشه راهنماییم کنید
سوال2 اینکه برای ایجاد ی پروژه جدید اونم از نوع اندروید وقتی مراحلشو میگذرونیم و ایجاد میشه در قسمت src در قسمت main activity بین کدهاش اینو خطا میگیره setContentView(R.layout.activity_main); حال اینکه من اصن کدها رو دست نزدم و این پیشفرض خود برنامه هس

پاسخ

اکلیپس

(۱۳۹۴/۰۸/۱۲, ۰۹:۰۳ ب.ظ)'hadi6008' نوشته: سلام
من تازه برنامه نویسی با ایکلیپس رو شروع کردم همه موارد مورد نیاز رو نصب کردم اما موقع اجرای ی پروژه دکمه run رو که میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده با اینکه دستگاه مجازی رو هم نصب کردم نمیدونم مشکل کجاس میشه راهنماییم کنید
سوال2 اینکه برای ایجاد ی پروژه جدید اونم از نوع اندروید وقتی مراحلشو میگذرونیم و ایجاد میشه در قسمت src در قسمت main activity بین کدهاش اینو خطا میگیره setContentView(R.layout.activity_main); حال اینکه من اصن کدها رو دست نزدم و این پیشفرض خود برنامه هس

سلام.
اگر پروژه اندروید خطا داشته باشد، پیامی نمایش داده می شود که تذکر می دهد ابتدا خطا را برطرف کنید. اگر مشکل از خطا نبوده (پیامی نمایش داده نمی شود)، احتمالا مشکل از کندی شبیه ساز است و بهتر است از Genymotion استفاده کنید :

کلید شماره 3083

یا چون تازه شروع کردید، می توانید ار شبیه ساز ساده ای مثل YouWave Android استفاده کنید :

کلید شماره 211

--------------------

در مورد خطا، باید متن خطا را خوانده و بر اساس آن مشکل را حل کنید (متن خطا مهم می باشد). در این زمینه، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 262

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان