انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم : ((((حذف شدن غیر عمدی چند ارسال نوشته شده در 3 ساعت اخیر))))

با سلام.
به دلیل اعمال یک سری تغییرات در سایت، کلیه تغییراتی که کاربران در حدود 3 تا 4 ساعت اخیر در سایت انجام داده اند، حذف شده است.
البته بنده اطلاعات را دارم و سعی می کنم که ارسال ها را دوباره در انجمن ایجاد کنم، پس نگران بازنویسی آنها نباشید.
فکر می کنم که 1 یا 2 کاربر هم در سایت ثبت نام کرده بودند، از آنها نیز عذرخواهی می کنم و بهتر است فردا دوباره در سایت ثبت نام کنند. این دو کاربر، اگر ارسالی داشته اند، بنده ارسال آنها را از طریق نام کاربری دیگری دوباره در انجمن مطرح خواهم کرد.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط Erfannj ، دیب دمینی

با سلام.
دو کاربر با نام های mohammadsanaee و shervins که در 3 ساعت مورد نظر ثبت نام کرده بودند، از سایت حذف شده اند. بنده ارسال های آنها را دوباره نوشتم (با نام کاربری user1)، بنابراین در صورت تمایل می توانند دوباره در سایت ثبت نام کرده و به بنده پیام خصوصی بدهند تا نام نویسنده موضوعات را به نام آنها تغییر بدهم.
تغییرات پایان یافته است و دیگر مشکلی از نظر نوشتن در انجمن وجود ندارد.
اگر پیام خصوصی در 3 ساعت مورد نظر به کاربری ارسال کرده اید، دوباره آن را بفرستید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، دیب دمینی ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان