انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا موقع ساخت پروژه اندروید جدید (خطای No resource found that matches the)

وقتی یک پروژه جدید می سازم خطا میده، بعضی از پروژه ها آماده رو وقتی ایمپورت می کنم باز خطا میده بعضیها هم نمیده. خیلی سرچ کردم این خطا رو ولی چیزی دستگیرم نشد
فعلا یک پروژه دیگه رو تغییر اسم دادم و دستکاری کردم و کدهای خودم رو توش نوشتم تا کارم راه بیفته
یک اسکرین شات از خطای پروژه جدید گرفتم اتچ کردم
این appcompat_v7 چیه بالای پروژه میاد، خطا داخل همینه

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

پاسخ

سلام.
خطاهایی که با متن No resource found that matches the شروع می شوند، معمولا به دلیل های زیر می باشند :

1- عدم وجود API های مناسب (معمولا آخرین API ها) --> که بعد target را برابر آن قرار می دهیم (روی پروژه اندروید، کلیک سمت راست و بعد انتخاب گزینه Properties ، انتخاب شاخه Android و در انتها انتخاب نسخه مورد نظرتان برای target که البته در لیست، تنها API هایی که دانلود کرده باشید، نمایش داده می شوند)
2- عدم ارجاع به نسخه ای از کتابخانه appcompat (البته این مورد برای همه پروژه ها لازم نیست، یعنی همه پروژه ها به به کتابخانه های appcompat نیاز ندارند)
3- موارد دیگر (...)
چون شما گفتید که appcompat_v7 بالای پروژه ساخته شده (به عنوان یک Library در پروژه اندروید به آن ارجاع داده می شود)، پس احتمالا مشکل از همان مورد اول می باشد. بنابراین API های جدید را دانلود کرده و بعد مطابق روند توضیح داده شده، target را به جدیدترین API تغییر بدهید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

مورد یک رو انجام دادم ولی درست نشد. یک ماهه درگیرشم درست نمیشه
چجوری پروژه بسازم که appcompat_v7 نیاد؟

پاسخ

برا اینکه مشکل appcompact نیاد ابتدا که میخوای پروژه رو ایجاد کنی اجازه نده که بطور خودکار خودش برات اکتیویتی بسازه یه تیکه باید برش داری وقتی پروژتو ساخت خودت دستی برو یه پروژه ایجاد کن از هرچی که میخوای fragment یا activity یا هر چیز دیگه
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، XPDT

آقا دستت دردنکنه با این روش که گفتی حل شد
پاسخ

نقل قول:'XPDT' pid='14248' dateline='1444916386'
آقا دستت دردنکنه با این روش که گفتی حل شد

پاسخ

(۱۳۹۴/۰۷/۲۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ)'u3fraja' نوشته: برا اینکه مشکل appcompact نیاد ابتدا که میخوای پروژه رو ایجاد کنی اجازه نده که بطور خودکار خودش برات اکتیویتی بسازه یه تیکه باید برش داری وقتی پروژتو ساخت خودت دستی برو یه پروژه ایجاد کن از هرچی که میخوای fragment یا activity یا هر چیز دیگه

سلام خواهشا  توضیح بده تیک کدوم گزینه رو بر دارم و چطوری پروژه رو خودم بنویسم . منم با همین appcompact مشکل دارم چند روزه من رو الاف خودش کرده چطوری ازش خلاص بشم
پاسخ

سلام خواهشا  توضیح بده تیک کدوم گزینه رو بر دارم و چطوری پروژه رو خودم بنویسم . منم با همین appcompact مشکل دارم چند روزه من رو الاف خودش کرده چطوری ازش خلاص بشم
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۸/۰۴, ۱۰:۱۹ ب.ظ)'Android Reza' نوشته:
(۱۳۹۴/۰۷/۲۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ)'u3fraja' نوشته: برا اینکه مشکل appcompact نیاد ابتدا که میخوای پروژه رو ایجاد کنی اجازه نده که بطور خودکار خودش برات اکتیویتی بسازه یه تیکه باید برش داری وقتی پروژتو ساخت خودت دستی برو یه پروژه ایجاد کن از هرچی که میخوای fragment یا activity یا هر چیز دیگه

سلام.
تیک گزینه زیر باید برداشته شود تا پروژه اندروید بدون Activity اولیه ساخته شود :

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان