انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کافه بازار دنباله چیه؟

کافه بازار دنباله چیه؟

سیاست کافه بازار به قول خودش حمایت از ما برنامه نویسها هست.
دیگه گند زده با اینکارش.قیمت پایه نرم افزار رو از 1000 تومن گذاشته.یعنی چی؟
من میخوام نرم افزارم 500 بفروشم.بازار باید واسه من تعیین تکلیف کنه؟
امثال من که وابسته به ارگانی نیستیم و هزینه تبلیغات گسترده نداریم لااقل بتونیم قیمت کم بزاریم تا شخص بتونه بخره.
قیمت پایه رو کرده 1000 که چی بشه؟.فقط دنباله منافع خودشون هست،وقتی یه شخصی میدونه کشش برنامه اش تا قیمت 700 تومن هست ،چرا باید قیمت 1000 بزاره؟
یکی بیاد بگه این کارشون بجز منافع شخصیشون چه دلیلی داره؟ واسه صفحه اول هم قسمت ویژه ها گذاشتن و قسمت درحال رشد.بعد میبینی هیچ سازکاری نداره که بری داخل این لیست.
فقط پول و پول و پوووووووووووووووووووول .

پاسخ

کافه بازار دنباله چیه؟

کاش گوگل پرداخت به ریال رو بزاره ببینیم این بازار بزار گالمیش چقدر التماس می کنه.
پاسخ
 سپاس شده توسط برنامه نویس

کافه بازار دنباله چیه؟

(۱۳۹۴/۰۷/۱۷, ۱۰:۴۹ ق.ظ)'Erfannj' نوشته: کاش گوگل پرداخت به ریال رو بزاره ببینیم این بازار بزار گالمیش چقدر التماس می کنه.

به نظر من کافه بازار کار خوبی کرده . 
فکر کنم اگه کسی بخواد 500 تومن برای یک برنامه بده میتونه 1000 تومن هم پرداخت کنه . 
و این کار باعث میشه که برنامه نویس ها برنامه های قوی تری رو برای فروش بسازن و این خوش خوبه . چون برنامه باید کامل باشه .

پاسخ

کافه بازار دنباله چیه؟

(۱۳۹۴/۰۷/۱۷, ۱۱:۰۹ ق.ظ)'rouhollah' نوشته:
(۱۳۹۴/۰۷/۱۷, ۱۰:۴۹ ق.ظ)'Erfannj' نوشته: کاش گوگل پرداخت به ریال رو بزاره ببینیم این بازار بزار گالمیش چقدر التماس می کنه.

به نظر من کافه بازار کار خوبی کرده . 
فکر کنم اگه کسی بخواد 500 تومن برای یک برنامه بده میتونه 1000 تومن هم پرداخت کنه . 
و این کار باعث میشه که برنامه نویس ها برنامه های قوی تری رو برای فروش بسازن و این خوش خوبه . چون برنامه باید کامل باشه .

اصلا به این صورت نیست.این طرز فکر غلطه که هرکسی که میخواد 500 بده 1000 هم میده.
شما نسبت نگاه کن ،یعنی دوبرابر کردن قیمت ،اینکه پول میزانش کمه نباید گول بخوری که مردم پول میدن.،
شما وقتی قیمت یا هزار یا دوهزار و....عملا نمیتونی رقابتی داشته باشید.
مثلا فرض کن شما میخوای یک نرم افزاری ساختید که قابلیتهای بیشتری داره و قیمت کمتری نسبت به نرم افزار مشابه داره،اما با اینکار بازار ،عملا شما نمیتونی قیمت کاهش بدی .
شما الان بازار باز کن،که تمام قیمت ها هزار و دوهزار و 3 هزار و....خب درواقع کاربر فکر نمیکنه وارد بازار نرم افزار شده،چون قیمت نرم افزارها یکی هست.

بدتر از این تازه واسه کسایی که دارند حرفه ای کار میکنند هم بد میشه،چون باید با نرم افزارهای بدرد نخور قیمتش یکی باشه.چون اگه بخواد بزار مثلا 3000 هزار تومن کسی نمیخره ،باید بزاره همون هزار تومن که مثل بقیه اپ ها میشه.
فقط خواست گند به زنه ،وگرنه بخاطر حمایت من یا تو نکرده .

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان