انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشارکت در پروژه مارکت اندروید

مشارکت در پروژه مارکت اندروید

دوست عزیز اینکه الان به طور مستقیم ارتباط داشته باشید و فروش کنید خیر وجود نداره تاالان .
اما به طور غیر مستقیم روشهایی هست که یکیش همون طور که دوستمون گفت کار کردن با شرکتهای واسطه هست.
و روش بعدی ساخت سرور مجازی و دور زدن و ....هست.

فقط کافیه یه نکته رو بگم ،به طور 100 درصد به تبلیغات این شرکت های واسطه دل خوش نکنید و اسیر تبلیغات نشید.مثلا اینکه فلان پنل بخر و فروش میلیونی کن و از این حرفا و رو نشنیده بگیرید..و قبل از خرید پنل های باقیمت های 800هزار تومن و تا 2میلیون تومن به امید فروش میلیونی ،کمی منطقی برخورد کنید.

بزارید من یه مبحث رو روشن کنم:

سیاست گوگل پلی به صورت 0 و 100 هست،..یعنی به هیچ عنوان به هیچ عنوان نرم افزارهای ضعیف (80 درصد نرم افزارهای داخلی) رو برنمیتابه..و خیلی زود در بین نرم افزارها گم میشه.
ولی اگر کیفیت نرم افزارتون بالا باشه. میتونم به جرات بگم ،فروشی در یک روز کنید،که نتونید تراکنش مالی خودتون به درستی ببینید!
اغراقی نیست، و  واقعا یک شبه پولدار شدن رو معنی میکنه.

مثلا حدود 2 سال پیش دوتا از دوستان بنده در دانشگاه پلی تکنیک،یک تیمی تشکیل دادند با 1نفر در آمریکا که ایرانی بود.
به گفته خودشون فقط در فروش یکی از نرم افزارهای خودشون به فروش 4 میلیارد و خورده رسیده بودند.(حضور ذهن ندارم چه نرم افزاری بود)

دقیقا هم بخاطر همین همیشه تاکید میکنم برنامه نویسی رو از پایه یاد بگیرید و سریعا به دنبال ساخت یک اپ محتوا محور ساده نباشید تا توی مارکتینگ داخلی بزارید .
همیشه این شعار من میگم :بجای اینکه چند بار کد بزنم ،چند بار فکر میکنم یک کد میزنم.

پس قبل خرید پنلهای سایتهای واسطه ،از کیفیت نرم افزارتون با خبر باشید،و اسیر تبلیغات کاذب نشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، seven7up ، XPDT ، kingtaha

پیام‌های این موضوع
مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط seven7up - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷, ۰۱:۴۷ ق.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط Ayma - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۸/۱۵, ۰۸:۱۳ ب.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط XPDT - ۱۳۹۴/۰۸/۱۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶, ۱۰:۵۴ ق.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶, ۰۳:۵۵ ب.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط XPDT - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹, ۰۲:۳۰ ب.ظ
RE: مشارکت در پروژه مارکت اندروید - توسط coleus.moon - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹, ۰۲:۴۰ ق.ظ

پرش به انجمن: