انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از توسعه دهنده ها

درخواست از توسعه دهنده ها

(۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)'developer_app(CYR)' نوشته: در مورد نظر کاربر روح الله  یه چیز بگم
خودت هم گفتی که تازه شروع به اپ کردی و اگر از لحاظ استانداردها بخوای نمره بدی ،نرم افزارهای که ساختی (لینکی که قرار دادی) جز اپ های محتوا محور است که هیچ قابلیت بارزی نداره.

پس بحث نرم افزار ضعیف نیست برادر.چون اگر بخوای کل اپهای مارکتینگهای ایرانی نگاه کنی درصد خیلی بالایی جز اپهای ضعیف هست.
اما نکته اینه که برخی اپها زمان انتشارش مهمتر از بقیه پارامتراش هست ،که مشکل بیشتر توسعه دهنده ها با این بخشه.بازار توی این قسمت واسه خودش ساز میزنه میرقصه ،هرکدوم حال کنه زودتر انتشار میده.

مثلا یکی توی انجمن ما یه اپی ساخته بود واقعا اپ خوبی بود اما ،اینقدر توی تایید برنامه اش بالا و پایین کردن ،که یک برنامه باهمون ساختار توی همون هفته، اومد بالا که فروش میلیونی کرد و فروش این بیچاره به 200 هزار تومن با زور رسید.

فکر میکنی کی برنامه من و تو  رو تایید میکنه؟فکر میکنی مدیر کافه بازار بیکار نشسته بیاد برنامه ما رو تایید کنه؟ نخیر سپرده دست چندتا برنامه نویس (که توی همه مارکتنیگها مرسومه) اگر روی این برنامه نویس ها نظارت نشه ،قشنگ میتونند ایده ات کپی برداری کنند،قشنگ میتونند واسه تایید نرم افزارت اذیت کنند تا نرم افزار توی اون روز خاص (مثلا مناسبتها ) عرضه نشه ،راه واسه اپهای خودشون باز کنند،نظارت بازار روی کارشناساش افتضاحه ،

من داخل نظرم تقریبا تجربه ی کاریم رو با کافه بازار گفتم . 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پیام‌های این موضوع
درخواست از توسعه دهنده ها - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط dost-67 - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط rouhollah - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط developer_app(CYR) - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط rouhollah - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶, ۰۸:۰۵ ق.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ
RE: درخواست از توسعه دهنده ها - توسط Erfannj - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ

پرش به انجمن: