انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل تغییر url در دو جا (در برنامه نویسی اندروید)

سلام خسته نباشید
من دنبال آموزش های jsonبودم که کلیدی که شما نوشتید رو مشاهده کردم و طبق اون پیشرفتم البته وقتی من آدرس url خودم رو به جای اون آدرس urlشما میزارم اطلاعات لود نمیشه

و مشکل بعدی هم اینکه بعد از این قضیه من سراغ این آموزش رفتم
http://www.androidhive.info/2014/07/andr...ng-volley/

اگر لطف کنید مشاهده کنید
در این آموزش هم من url خودم رو که قرار میدم اطلاعات لود نمیشن
url خودم رو که در این آموزش قرار دادم میزارم تا شاید مشکلی داشته باشه و شما متوجه بشین

http://www.kodiran.com/Fixed-APP/list_json/list.json

خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم نمی دونم مشکلش چیه و چرا url منو قبول نمی کنه
پاسخ

سلام شما برای فایلی که در سرور قرار دارد کلیدی تعریف نکردید

شما اگر این آموزش رو دنبال کرده باشید
http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=2651

و نتیجه ای نگرفته باشید یعنی شما برای جی سون هیچ کلیدی تعریف نکرده اید حال از آموزش کلید ستان استفاده کنید و url خودتون رو قرار بدید و این اطلاعات رو جای اطلاعات خودتون قرار بدید میبینید که به راحتی لود میکنه

کد پی‌اچ‌پی:
"kelidestan":[ { "id""id_1""name""name_1""city""city_1" } , { "id""id_2""name""name_2""city""city_2" } , { "id""id_3""name""name_3""city""city_3" } , { "id""id_4""name""name_4""city""city_4" } , { "id""id_5""name""name_5""city""city_5" } , { "id""id_6""name""name_6""city""city_6" } , { "id""id_7""name""name_7""city""city_7" } , { "id""id_8""name""name_8""city""city_8" } , { "id""id_9""name""name_9""city""city_9" } , { "id""id_10""name""name_10""city""city_10" } ]} 

کلید Json که باید به برنامه بدید

کد پی‌اچ‌پی:
kelidestan 

هستش که میتونید توی کد نویسی و فایل هم تغییر بدید

بزودی
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، zanyyy

سلام.
ممکن است کد چارچوب HTML را هم در کدهای صفحه ذکر کرده باشید. در این زمینه، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 291

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط zanyyy

سلام
منظورتونو از اینکه کلیدی تعریف نکرده ام متوجه نمی شم

بعد اینکه فایل json رو باید با چ پسوندی سیو کنم؟؟
پاسخ

سلام

شما اون کدی که دادم رو قرار بدید و از اموزش کلید ستان استفاده کنید

پسوند هم html

بزودی
پاسخ
 سپاس شده توسط zanyyy

ببینید دوست عزیز کد جیسون شما هیچ مشکلی نداره..یعنی ساختار درستی داره.میتونید داخل JsonEditoronline کدتون قرار بدید و میبینید هیچ مشکلی نداره.
شما یک جیسون آرایه تعریف کردید.
منظور این دوستمون از کلید در واقع اینه که میگه : اگر از آموزش  این سایت استفاده میکنید. باید یک آبجکت جیسون تعریف کنید بعد داخل اون جیسون آرایه تون قرار بدید.
بنده آموزش سایت ندیدم .اما مطمئنا باید برمنوال گرفتن آبجکت باشه.بعد داخل اون جیسون آرایه بگیرید.
شاید یکم سردر گم بشید .بزارید یکم توضیح بدم..
شما وقتی اولین نمادتون داخل فایل جیسون نماد } باشه .
پس مقدار رشته دانلود شده رو باید   اول  داخل آبجکت جیسون بخوابونیدد.در واقع نماد } معرف آبجکت بودن هست.

کد پی‌اچ‌پی:
JSONObject  object=new JSONObject(result); 

اگر اولین نماد ]  باشد.شما باید اول  نتیجه رو داخل متغییرجیسون آرایه بخوابونید

کد پی‌اچ‌پی:
JSONArray array=new JSONArray(result); 

درواقع خلاصه مطلب اینه که شما باید کدهای داخل جاواتون تغییر بدید.چون داخل آموزش سایت کلیدستان به نظر میاد از } استفاده کرده و  بخاطر همین کدهای سمت جاوا رو باید تغییر بدید.چون داخل فایل جیسون شما اولین نماد ] این هست و یک جیسون ارایه هست.ولی گویا برای سایت کلیدستان(بنده هنوز نگاه نکردم) نماد } است.
سعی کنید مشکل مطرح میکنید کدتون قرار بدید.تا بشه بهتر کمک کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، zanyyy ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان