انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلو گیری از هک توسط لوکی پچر

Information 
سلام اساتید محترم میخواستم بدونم چطوری میشه از هک برنامه ها با پرداخت درون برنامه ای توسط برنامه هایی مانند لوکی پچر جلوگیری کرد
چنتا سایتم دیدم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم

پاسخ

(۱۳۹۴/۰۶/۲۶, ۰۵:۲۶ ب.ظ)'بنیامین خلیفه' نوشته: سلام اساتید محترم میخواستم بدونم چطوری میشه از هک برنامه ها با پرداخت درون برنامه ای توسط برنامه هایی مانند لوکی پچر جلوگیری کرد
چنتا سایتم دیدم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم

چند میدی یادت بدم؟

پاسخ

​با سلام من می دانم چه کار کنی این روش هیچ باگی ندارد ایمیل بزنید.
پاسخ

این کدی که گذاشتم :

کد پی‌اچ‌پی:
IInAppBillingService mService;

ServiceConnection mServiceConn = new ServiceConnection() {
        @
Override

public void onServiceDisconnected(ComponentName name) {

mService null;
        }

@
Override

public void onServiceConnected(ComponentName name,

IBinder service) {
            if ( !
"com.farsitel.bazaar".equals(name.getPackageName()))
            {

Toast.makeText(getApplicationContext(), "ابتدا برنامه هک پرداخت درون برنامه ای را حذف و سپس اقدام به خرید کنید!"Toast.LENGTH_SHORT).show();

finish();
            }
            else {

mService IInAppBillingService.Stub.asInterface(service);

}
        }
    }; 

میگن که چک میکنه که پرداخت داره توسط بازار انجام میشه یا برنامه دیگه ای کسی بلده چطوری باید ازش استفاده کنم و جلوی بوکی پچرو بگیرم؟

متاسفانه برخی درخواست پول میکنن برای راهنمایی 
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، zanyyy

ببینید شما ابتدا باید روش کار لاکی پچر بدونید به چه صورت هست بعدش روش امنی رو واسه خودتون پیاده سازی کنید.
این چند خط کد بالا از این نکته استفاده کرده که لاکی پچر در واقع یه جورایی منتظر اینتنت خرید درون پرداختی صدا زده بشه و شروع به کار کنه .درواقع هر وقت ببینه این عمل شروع میشه خودش میندازه جلو خرید رو جعل میکنه.
حالا کد بالا یک شرط if گذاشته که اگر اون نرم افزارو پکیجی که این عمل خرید انجام میده همون کافه بازار است یانه ؟
اگر شرط درست نبود .یعنی خرید میخاد جعل بشه و پیغام مبنی بر اینکه هک پرداخت رو حذف کنید.
در غیر اینصورت شروع به خریدن میکنه.
میشه گفت بهترین روش واسه امنیت خرید درون برنامه ای  اندروید بررسی کردن خرید سمت سرور خودتون هست.
بستگی به نرم افزار و اهمیت اون داره.مثلا اگر برای یک ارگان مهم کد میزنید باید امنیت رو روش کار کنید.اگر هم نه صرفا یک برنامه ای که یه قسمت برای کاربر ویژه فعال بشه ،عملا نباید کل توان خودتون بزارید واسه مقابله هک و ...در هرصورت یه تعداد افراد هستند که نرم افزار شما رو میخوان رایگان استفاده کنند.از این گروه از افراد یه تعداد زیادی کاربرای ساده هستند که فقط لاکی پچر رو دارند روی گوشی .پس میتونید بایکم کد زدن و چک کردن چندین موارد جلوی خرید جعلی توسط این گروه رو  بگیرید.
اما اینکه بشه گفت روشی که بتونه صد درصد امنیت نرم افزار رو حفظ کنه و این روش  در اختیار همگان قرار بگیره خب عملا نیست.چون همون طور که از موضوع امنیت برمیاد که هر شخص یک روش و استراتژی خاصی دنبال میکنه و با نفوذ هکر مقابله میکنه

سیاست این فروم در اختیار گذاشتن تجربه در اختیار هم هست.

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، بنیامین خلیفه ، 00Alireza00 ، s.saeid ، sohrabjam ، rezakerdar ، zanyyy ، sami

[font]من برنامه خودمو با روشی که خودم به ذهنم رسید پیاده سازی کردم که لوکی پچر و چند برنامه دیگر نتونن هکش کنن البته روش اصولی نیست میخواستم بدون روش اصولی برای این کار چیه[/font]
پاسخ

من رروشش را به طور کامل می دانم حتی اگر در آینده برنامه های هک جدیدی بیایید باز هم امن است اگر می خواهید با من تماس بگیرید برای فهمیدن این که برنامه چه عکسالعملی نمایش می دهد می توانید در کافه بازار " اجرای بازی های ویندوز روی اندروید" را جستجو کنید فقط ☆☆☆☆☆ یادتان نرود.
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۷/۲۱, ۰۸:۰۳ ق.ظ)Erfannj نوشته: من رروشش را به طور کامل می دانم حتی اگر در آینده برنامه های هک جدیدی بیایید باز هم امن است اگر می خواهید با من تماس بگیرید برای فهمیدن این که برنامه چه عکسالعملی نمایش می دهد می توانید در کافه بازار " اجرای بازی های ویندوز روی اندروید" را جستجو کنید فقط ☆☆☆☆☆ یادتان نرود.

هه اگه همه مثل شما دم از تماس میزدن دیگه دنیا هیچ پیشرفتی نمیکرد. لااقل مث بقیه بچه ها اگه چیزی بلدید بگید مطمئن باشید یروز یجایی پاداش همین کار ریزتونو میگیرید. دیگه این مسخره بازیا چیه که تماس بگیرید فلان بهمان و...
پاسخ
 سپاس شده توسط rezakerdar ، zanyyy ، Mohsen.95

(۱۳۹۴/۰۷/۲۱, ۰۸:۰۳ ق.ظ)Erfannj نوشته: من رروشش را به طور کامل می دانم حتی اگر در آینده برنامه های هک جدیدی بیایید باز هم امن است اگر می خواهید با من تماس بگیرید برای فهمیدن این که برنامه چه عکسالعملی نمایش می دهد می توانید در کافه بازار " اجرای بازی های ویندوز روی اندروید" را جستجو کنید فقط ☆☆☆☆☆ یادتان نرود.

دوست گلم شما شما هرقدر هم که حرفه ای باشی و یه مطلب و علمی داشته باشی و حاضر نباشی دراختیار دیگران بگذاری و در قبالش چشم داشتی باشه یقین بدون به هر حال هستند کسایی که از شما هم بیشتر میدونند و بدون چشم داشت همون مطلب رو وشاید بهتر و بیشتر از اون که شما بلدی رو در اختیار دیگران میگذارند و پاداش و اجر و منافع غیر مادی و اخلاقی لطفی که کردند رو میبرند و چه بسا همین خاکساری و افتادگی خودش ناخواسته و غیر مستقیم مسبب عواید ومنافع مادی خیلی بیشتر از اون که شما مدنظرت باشه هم بشه. به هر حال هیچ علم و دانسته ای نیست که تا ابد مخفی بمونه امروز شما یه چیزبلدی امروز میفروشی چند ریال به من و نهایتا من رایگان دراختیار دیگران میگذارم  Iran زنده باد ایران و ایرانی
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، zanyyy

سلام  Iran
بهترین راه برای افزایش امنیت پرداخت های درون برنامه ای استفاده از api هست که خود بازار داره ارائه میده
روش کلی به این صورته که شخص بعد این که محصول رو میخره(چه واقعی یا جعلی) برنامه شما از بازار میپرسید که ایا خرید درست انجام شده یا نه اگر خرید جعلی صورت گرفته باشه مثلا توسط لوکی پچر شما به راحتی میتونید باخبر بشید

1.برای استفاده از این روش باید یه سرور داشته باشید میتونید از هاست های اشتراکی استفاده کنید هزینه سالانش مثلا میشه 60 هزار تومن
2.برای اموزش این روش وارد پنل مدیریت بازار بشید و برید به قسمت امور مالی و فروش 

به قسمت مستندات برید و چن بار با دقت بخونید منم چند روز طول کشید تا بتونم پیاده سازیشو یاد بگیرم اگر وقت کنم شاید اموزشش رو بنویسم 
Iran
پاسخ
 سپاس شده توسط zanyyy ، sami

(۱۳۹۵/۰۱/۰۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ)بنیامین خلیفه نوشته: سلام  Iran
بهترین راه برای افزایش امنیت پرداخت های درون برنامه ای استفاده از api هست که خود بازار داره ارائه میده
روش کلی به این صورته که شخص بعد این که محصول رو میخره(چه واقعی یا جعلی) برنامه شما از بازار میپرسید که ایا خرید درست انجام شده یا نه اگر خرید جعلی صورت گرفته باشه مثلا توسط لوکی پچر شما به راحتی میتونید باخبر بشید

1.برای استفاده از این روش باید یه سرور داشته باشید میتونید از هاست های اشتراکی استفاده کنید هزینه سالانش مثلا میشه 60 هزار تومن
2.برای اموزش این روش وارد پنل مدیریت بازار بشید و برید به قسمت امور مالی و فروش 

به قسمت مستندات برید و چن بار با دقت بخونید منم چند روز طول کشید تا بتونم پیاده سازیشو یاد بگیرم اگر وقت کنم شاید اموزشش رو بنویسم 
[align=right][size=medium]Iran
سلام دوست عزیز هیچ جایی آموزششو پیدا نکردم اگه لطف کنی فایل php خودتو برامون بزاری واقعا عالی می شه . من راه اندازی کرده بودم ولی از کار افتاده نمی دونم چی شده دیگه وصل نمیشه به سرورم. لطفا راهنمایی کن یه آموزشی بزار مخصوصا بخش php
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان