انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟

دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟

(۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۲:۱۱ ب.ظ)'phoenix68' نوشته:
(۱۳۹۴/۰۶/۱۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ)'alizzz' نوشته: ژ دوستان
بنده 2 تا سورس کد کتاب اندروید با امکانات عالی تهیه کردم که می تونید از لینک زیر دانلود کنید.
فقط 5 هزار تومانhttp://cafebazaar.ir/app/com.source.zback/?l=fa

سلام میدونستی    شبه  برنامه نویس  های  مثل  تو  گند میزنن  به کار  برنامه نویس های  واقعی  تو  با  این کارت گند میزنی  به  کار  یه  ماه  یه برنامه نویس  با   پخش  کردن  برنامه های  مزخرفی که  از  یک کد   مشابه   استفاده  میکنن  گند میزنن به کار  برنامه نویس  های  واقعی  ا ین کارا رو نکن  ارزش  5000  هزار  تومن  نداره  کارای  مارو اینقدر  ارزون  نفروش  بزار  شخص خودش  برنامه نویس بشه  نه این که با  کو پی  کردن  چند  تا  برنامه مشابه  که  بهش  برنامه  نویس  نمیگن واقعا  متاسفم  هم  برای  تو  هم  برای  اون  اشخاصی  که   میزارن  تو  این طوری  گند  بزنی  به کار  ما  و اون  های  که میان این  برنامه  ها  رو  بخرن 

اولا اگر سورس کدها برای خودتان هست یا از شخص صاحب امتیاز اجازه گرفتید هیچ اشکالی ندارد .اگر نه اجازه نگرفتید دور از اخلاق هست .چون ما خوده برنامه نویسها باید به کارهای قشر خودمون احترام بزاریم و از همه دیگه حمایت کنیم.اما روی صحبت اصلی من با این دوست عزیز هست که جواب شما رو داده.

دوست عزیز ابتدا سعی کنید به طرف مقابلتون احترام بزارید.بنده چندین سوال از شما دارم که امیدوارم جواب بدید.نمیدونم شما تا چه حد با برنامه نویسی اندروید آشنا هستید که به این صورت از بالا به این دوستمون نگاه میکنید ؟
اولا لازمه بگم: اگر یک برنامه نویس حرفه ای باشد، حتی در بازاری که از نرم افزار اشباح شده میتونه  قابلیت خودش نشون بده.
اما اینکه چرا سیاستهای مارکتینگهای ما اینطور هست ،و این فضا رو بوجود آورده ،باید از خوده اونا پرسید و دلیلش رو پرسید.

همون طور که آدمین گفت ،در حوزه برنامه نویسی باالاخص اندروید ،شخص میتونه با مشاهده سورس کدها فرایند یادگیری رو زود تر طی کنه.

بنده از شما سوال دارم.مگر شما خودتان از کتابخانه آماده sherlock که اکشن بار آماده است استفاده نمیکنید؟ مگر شما خودتون عمل کپی پیست کردن رو انجام نمیدید؟
نکنه شما خودتان از ابتدا شروع به ساخت این اکشن بار کردید؟

اندروید سرشار از کتابخانه های آماده هست و مورد استفاده همه افراد قرار میگیره. شما به سایت stackoverflow هم مراجعه کرده باشید که میبنید بیشتر افراد از تابع و کلاسهای ساخته شده توسط دیگران استفاده میکنند. به قول یکی از اساتید میگفت وقتی میبنید یک قابلیت یا یک متد توسط دیگری خیلی کارآمدتر ساخته شده ،چه بهتره از اون استفاده کرده و شما روند ساخت اون متد یا قابلیت فقط دنبال کنید ،که باعث میشه قدرت ایده پروری خودتون افزایش بدید.

مگه خیلی از دوستان ازدستور InFlate کردن در برنامه شون استفاده نمیکنند؟ آیا تعریفی یا دیدی از inflate میتوانند بدهند؟ جواب: بیشتر افراد خیر.
پس بازم میگم اگر این دوستمون سورس کدهای خودش هست یا اجازه گرفته :نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم میتونه واسه برخی از دوستان مفید واقع بشه .
من هنوزم نمیفهمم منظورتون از جمله اینکه گند میزنن  به کار ما چیه؟
منظورتون اشباح شدن بازار هست؟ خب این یه امر عادی هست ،بعد از گذشت چند سال خب عملا تعداد علاقه مندان به این حوزه زیاد شده و رقابت بیشتر شده.

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، electroncompany

پیام‌های این موضوع
دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟ - توسط alizzz - ۱۳۹۴/۰۶/۱۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ
RE: دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟ - توسط phoenix68 - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۲:۱۱ ب.ظ
RE: دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟ - توسط alizzz - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۳:۳۸ ب.ظ
RE: دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟ - توسط phoenix68 - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۴:۰۰ ب.ظ
RE: دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟ - توسط alizzz - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۴:۴۹ ب.ظ
RE: دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟ - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸, ۰۴:۲۴ ق.ظ
RE: دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟ - توسط admin - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۸:۰۴ ب.ظ
RE: دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟ - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸, ۰۹:۵۴ ق.ظ
RE: دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟ - توسط rouhollah - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ