انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دنبال سورس کد کتاب اندروید هستی؟

سلام دوستان
بنده 2 تا سورس کد کتاب اندروید با امکانات عالی تهیه کردم که می تونید از لینک زیر دانلود کنید.
فقط 5 هزار تومانhttp://cafebazaar.ir/app/com.source.zback/?l=fa

پاسخ
 سپاس شده توسط admin

(۱۳۹۴/۰۶/۱۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ)'alizzz' نوشته: ژ دوستان
بنده 2 تا سورس کد کتاب اندروید با امکانات عالی تهیه کردم که می تونید از لینک زیر دانلود کنید.

سلام میدونستی    شبه  برنامه نویس  های  مثل  تو  گند میزنن  به کار  برنامه نویس های  واقعی  تو  با  این کارت گند میزنی  به  کار  یه  ماه  یه برنامه نویس  با   پخش  کردن  برنامه های  مزخرفی که  از  یک کد   مشابه   استفاده  میکنن  گند میزنن به کار  برنامه نویس  های  واقعی  ا ین کارا رو نکن  ارزش  5000  هزار  تومن  نداره  کارای  مارو اینقدر  ارزون  نفروش  بزار  شخص خودش  برنامه نویس بشه  نه این که با  کو پی  کردن  چند  تا  برنامه مشابه  که  بهش  برنامه  نویس  نمیگن واقعا  متاسفم  هم  برای  تو  هم  برای  اون  اشخاصی  که   میزارن  تو  این طوری  گند  بزنی  به کار  ما  و اون  های  که میان این  برنامه  ها  رو  بخرن 
پاسخ
 سپاس شده توسط mina73 ، sinabelle

سلام دوست عزیز
خب بازار که داره از برنامه نویسای حرفه ای حمایت می کنه و قسمت تازه های برگزیده گذاشته.اگه شما برنامه ی خوب بسازی حتما می تونی بین برنامه های بد دیده بشی. بعدش هم من این سورسها رو گذاشتم تا کمکی کرده باشم به کسایی که دوست دارند برنامه بسازن و راحت تر یاد بگیرن.همین
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، داش بهروز

(۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۳:۳۸ ب.ظ)'alizzz' نوشته: سلام دوست عزیز
خب بازار که داره از برنامه نویسای حرفه ای حمایت می کنه و قسمت تازه های برگزیده گذاشته.اگه شما برنامه ی خوب بسازی حتما می تونی بین برنامه های بد دیده بشی. بعدش هم من این سورسها رو گذاشتم تا کمکی کرده باشم به کسایی که دوست دارند برنامه بسازن و راحت تر یاد بگیرن.همین

عزیز  با این کار  برنامه نویسی  به  کسی  یاد نمیدن  این  فقط  یاد دادن   COPY AND  PASTEهست که  فقط  ارزش  کار  کسایی که   زحمت کشیدن  برای  اون برنامه رو  نابود میکنی  و  بازارو  پره  برنامه های  مزخرف  میکین  که همه یه شکل هستن  برو  ببین  تو  کجای  دنیا  این طوری  برنامه  نویسی  یاد میدن  جز  اینجا  تو  اینطوری ادعا میکنی

پاسخ

(۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۴:۰۰ ب.ظ)'phoenix68' نوشته:
(۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۳:۳۸ ب.ظ)'alizzz' نوشته: سلام دوست عزیز

عزیز  با این کار  برنامه نویسی  به  کسی  یاد نمیدن  این  فقط  یاد دادن   COPY AND  PASTEهست که  فقط  ارزش  کار  کسایی که   زحمت کشیدن  برای  اون برنامه رو  نابود میکنی  و  بازارو  پره  برنامه های  مزخرف  میکین  که همه یه شکل هستن  برو  ببین  تو  کجای  دنیا  این طوری  برنامه  نویسی  یاد میدن  جز  اینجا  تو  اینطوری ادعا میکنی

من ادعا نکردم که اینجوری یاد می گیرن فقط گفتم راحت تر یاد می گیرن  البته اگه بخوان یاد بگیرن. ضمنا کلی سایت هستن که سورس می فروشن لابد باید بریم به اونا هم بگیم نفروشید زشته این کارا.

پاسخ

(۱۳۹۴/۰۶/۱۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ)'alizzz' نوشته: سلام دوستان

سلام.
واقعیت این است که در دنیای برنامه نویسی امروز، برنامه نویسان در دو مرحله (یا دو حالت) درآمدزایی می کنند :

1- برنامه نویسی یک نرم افزار (از هر نوعی) و بعد فروش محصول حاصل از آن (یعنی خود برنامه بدون اینکه کاربر به کدهای آن دسترسی داشته باشد). در این مرحله، چون معمولا نرم افزار به صورت انحصاری است و محصول حاصل از آن هم به خوبی می فروشد، برنامه نویس، به درآمد محصول راضی است (یا حداقل دوست ندارد انحصار آن نرم افزار را از دست بدهد).

2- فروش خود کدهای برنامه (قالب یا سیستم نرم افزاری طراحی شده).
در این مرحله، ممکن است که برنامه نویس تصمیم بگیرد که خود انحصار نرم افزار (کدها) را بفروشد که می تواند دلایل زیادی داشته باشد. مثل کسب درآمد بیشتر، زیاد بودن برنامه های مشابه، تبدیل سیستم نرم افزاری خود به یک برند معتبر، ایجاد انگیزه برای خود تا نرم افزارهای حرفه ای تری طراحی کند یا ...
این مرحله دوم که گفته شد، خیلی رایج است. حال بستگی دارد که در چه حدی باشد، مثلا هسته یک نرم افزار بزرگ ساخت انیمیشن که باید میلیون ها دلار برای خرید آن بپردازید (یک معامله رایج بین شرکت های معتبر) و یا یک قالب ساده اندروید. 
این کار باعث می شود که برنامه نویسان بتوانند از یک سیستم نرم افزاری پایه و استاندارد بهره ببرند و مجبور نباشند همه چیز را از ابتدا طراحی کنند.
بنابراین بنده در فروش قالب برنامه اندروید به دیگران، مشکلی نمی بینم (البته وقتی شما قالب را از شخص دیگری می خرید، باید به قوانین فروش هم توجه کنید، مثلا بازفروشی قالب ها ممنوع است و شما تنها می توانید خود محصول حاصل از قالب را بفروشید). 
این نظر بنده است و سایر دوستان نیز می توانند نظرات خود را بیان کنند.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، electroncompany

(۱۳۹۴/۰۶/۱۷, ۰۲:۱۱ ب.ظ)'phoenix68' نوشته:
(۱۳۹۴/۰۶/۱۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ)'alizzz' نوشته: ژ دوستان

سلام میدونستی    شبه  برنامه نویس  های  مثل  تو  گند میزنن  به کار  برنامه نویس های  واقعی  تو  با  این کارت گند میزنی  به  کار  یه  ماه  یه برنامه نویس  با   پخش  کردن  برنامه های  مزخرفی که  از  یک کد   مشابه   استفاده  میکنن  گند میزنن به کار  برنامه نویس  های  واقعی  ا ین کارا رو نکن  ارزش  5000  هزار  تومن  نداره  کارای  مارو اینقدر  ارزون  نفروش  بزار  شخص خودش  برنامه نویس بشه  نه این که با  کو پی  کردن  چند  تا  برنامه مشابه  که  بهش  برنامه  نویس  نمیگن واقعا  متاسفم  هم  برای  تو  هم  برای  اون  اشخاصی  که   میزارن  تو  این طوری  گند  بزنی  به کار  ما  و اون  های  که میان این  برنامه  ها  رو  بخرن 

اولا اگر سورس کدها برای خودتان هست یا از شخص صاحب امتیاز اجازه گرفتید هیچ اشکالی ندارد .اگر نه اجازه نگرفتید دور از اخلاق هست .چون ما خوده برنامه نویسها باید به کارهای قشر خودمون احترام بزاریم و از همه دیگه حمایت کنیم.اما روی صحبت اصلی من با این دوست عزیز هست که جواب شما رو داده.

دوست عزیز ابتدا سعی کنید به طرف مقابلتون احترام بزارید.بنده چندین سوال از شما دارم که امیدوارم جواب بدید.نمیدونم شما تا چه حد با برنامه نویسی اندروید آشنا هستید که به این صورت از بالا به این دوستمون نگاه میکنید ؟
اولا لازمه بگم: اگر یک برنامه نویس حرفه ای باشد، حتی در بازاری که از نرم افزار اشباح شده میتونه  قابلیت خودش نشون بده.
اما اینکه چرا سیاستهای مارکتینگهای ما اینطور هست ،و این فضا رو بوجود آورده ،باید از خوده اونا پرسید و دلیلش رو پرسید.

همون طور که آدمین گفت ،در حوزه برنامه نویسی باالاخص اندروید ،شخص میتونه با مشاهده سورس کدها فرایند یادگیری رو زود تر طی کنه.

بنده از شما سوال دارم.مگر شما خودتان از کتابخانه آماده sherlock که اکشن بار آماده است استفاده نمیکنید؟ مگر شما خودتون عمل کپی پیست کردن رو انجام نمیدید؟
نکنه شما خودتان از ابتدا شروع به ساخت این اکشن بار کردید؟

اندروید سرشار از کتابخانه های آماده هست و مورد استفاده همه افراد قرار میگیره. شما به سایت stackoverflow هم مراجعه کرده باشید که میبنید بیشتر افراد از تابع و کلاسهای ساخته شده توسط دیگران استفاده میکنند. به قول یکی از اساتید میگفت وقتی میبنید یک قابلیت یا یک متد توسط دیگری خیلی کارآمدتر ساخته شده ،چه بهتره از اون استفاده کرده و شما روند ساخت اون متد یا قابلیت فقط دنبال کنید ،که باعث میشه قدرت ایده پروری خودتون افزایش بدید.

مگه خیلی از دوستان ازدستور InFlate کردن در برنامه شون استفاده نمیکنند؟ آیا تعریفی یا دیدی از inflate میتوانند بدهند؟ جواب: بیشتر افراد خیر.
پس بازم میگم اگر این دوستمون سورس کدهای خودش هست یا اجازه گرفته :نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم میتونه واسه برخی از دوستان مفید واقع بشه .
من هنوزم نمیفهمم منظورتون از جمله اینکه گند میزنن  به کار ما چیه؟
منظورتون اشباح شدن بازار هست؟ خب این یه امر عادی هست ،بعد از گذشت چند سال خب عملا تعداد علاقه مندان به این حوزه زیاد شده و رقابت بیشتر شده.

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، electroncompany

من هم با ادمین و اقا بهروز موافق هستم، این دوسته عزیزمون بنظر من زود قضاوت کرد یکمی و با لحنی تند جواب دوستمون رو داد که زیاد کاره خوبی نکردن
مخصوصا در زمینه برنامه نویسی اندروید که پروژه های متن باز و سورس کدهای آماده در این حوضه وجود داره و میشه با کمی تغییر و بهینه کردن کدها متناسب نیاز شخص برنامه نویس بسیار کاربردی باشه این کدهای اماده
من خودمم خیلی از سورس ها و کدهای آماده استفاده می کنم.
فکر نکنم مشکل شرعی و قانونی داشته باشه این کار

فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، داش بهروز

(۱۳۹۴/۰۶/۱۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ)'alizzz' نوشته: سلام دوستان

واقعا متاسفم براتون که با این کارتون دارید تمامی ارزش های یک برنامه نویس واقعی رو نابود میکنید.

پاسخ

کم کم دنیا داره سمتی میره که فقط متخصصین می تونن از راه برنامه نویسی پول در بیارن. زیاد جوش کپی شدن رو نخورید.
اتفاقا شاید خوب باشه، اینجوری خیلیا می تونن برنامه بنویسن و در نتیجه دو تا اتفاق میافته:
1- برنامه نویسای متخصص بازار براشون بیشتر میشه. چون کسایی که تخصصی ندارن و فقط کپی و پیس میکنن، فقط دارن توی رواج دادن موبایل و اپلیکیشن کمک میکنن ناخواسته، و به اصلاح کیک رو برای متخصصین بزرگتر میکنن. ی جورایی اهمیت موبایل رو همه میفهمن ولی متخصصین دیگه لازم نیست هزینه تبلیغات بدن و از مزایای اپ بگن. چون زحمتش رو این دوستان میکشن.
2-محتوای ارزشمند دوباره فاکتور دانلود نرم افزار میشه.

حتی الان با همین هدف کمک به متخصصا یک سری ابزار ها اومدن که انلاین میشه باهاشون پروژه های شخصی رو ساخت. با یکیشون چند روز پیش آشنا شدم، هدفشون این بود برنامه نویسا درگیر پروژه های روزمره نشن و به جای کد تکراری زدن،با پروژه های چالشی تر سطح تخصصشون بالا ببرن.
puzzley.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان