انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اجرای پروژه اندروید

مشکل اجرای پروژه اندروید

سلام دوستان وقتی پروژه اندروید رو می خوام run کنم این ارور رو میده دوستان لطفا راهنمایی کنید
The project was not built since its build path is incomplete. Cannot find the class file for android.support.v4.app.FragmentActivity. Fix the build path then try building this project

The type android.support.v4.app.FragmentActivity cannot be resolved. It is indirectly referenced from required .class files
این دو تا ارور رو میدن لطفا راهنمایی کنید

پاسخ

مشکل اجرای پروژه اندروید

سلام.
شما باید android support library را به پروژه اندروید خود اضافه کنید (یا اگر قبلا افزوده شده، آدرسدهی آن را تصحیح کنید). نگاهی به موضوع زیر بیندازید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=5701

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

مشکل اجرای پروژه اندروید

سلام چطور آدرس دهی رو تصحیح کنم؟
من  کتابخانه android-support-v7-appcompat را اضافه کردم ولی هنوز ارور میده
پاسخ

مشکل اجرای پروژه اندروید

(۱۳۹۴/۰۶/۲۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ)'mehdi123' نوشته: سلام چطور آدرس دهی رو تصحیح کنم؟
من  کتابخانه android-support-v7-appcompat را اضافه کردم ولی هنوز ارور میده

برای تصحیح مسیر کتابخانه های ذکر شده در پروژه اندروید، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 847

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

مشکل اجرای پروژه اندروید

سلام مشکلم حل نشد اصلا کتابخانه علامت ضربدر نداره خود پروژه مشکل داره لطفا راهنمایی کنید هنوز هم همون ارور ها رو میده
پاسخ

مشکل اجرای پروژه اندروید

[عکس: 9ywmdzhz4eqn.jpg]
پاسخ

مشکل اجرای پروژه اندروید

کسی نیست کمک کنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان