انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد هاست برای وب سایت

سلام خسته نباشید بابت آموزش های خوبتون
من یه سوال در مورد هاست کردن سایت دارم و اینه که اگه ما یه سری از کد های phpرو داخل صفحات سایت داشته باشیم (مثل ساخت درگاه پرداخت درون شبکه) میتونیم این صفحه سایت رو روی هاست ویندوز هاست کنیم ؟؟یا باید به خاطر این کدهای php هاست لینوکس بگیریم؟
پاسخ

Adminمیشه پاسخ بدید
من میخام هاست بگیرم و الان هم منتظر جواب این سوالم

پاسخ

سلام.
ببخشید دیر پاسخ می دهم. 
اگر سایت بر اساس زبان برنامه نویسی PHP است، بنده هاست لینوکس را توصیه می کنم.
زیرا قبلا خودم هاست ویندوز داشتم و به خاطر مشکلاتی که با زبان PHP داشت، مجبور شدم نوع هاست را به لینوکس تغییر بدهم.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام دوستان خسته نباشید
برای این سایت فروش خودرو میخام هاست بگیرم با توجه به کاربر محور بودن سایت چه نوع هاستی رو پیشنهاد میدید؟
پاسخ

سلام.
بنده بر اساس تجربه ای که در زمینه گرفتن هاست از شرکت های مختلف دارم، ((پلن هایی که با ویژگی های مشخص و غیرقابل تغییر)) ارائه می شوند را توصیه نمی کنم. زیرا مثلا در پلن های بالا، شما برای ارتقا به پلن های بالاتر، باید هزینه زیادی را بپردازید، در صورتی که به همه آن میزان ارتقا نیاز ندارید.
اما اگر از ((هاست ابری)) استفاده کنید، هر ویژگی از هاست که دچار کمبود آن شوید را می توانید ارتقا بدهید. مثلا اگر Hard کم دارید، تنها کافی است که درخواست Hard بیشتر بدهید (میزان آن را ارتقا بدهید)، نه اینکه مجبور شوید به یک پلن بالاتر با افزایش هزینه قابل توجه ارتقا بدهید.
سایت http://parspack.com ، این خدمات را ارائه می دهد (به دلیل انواع زیاد خدماتشان، مراقب باشید که هاست دیگری به جای هاست ابری نگیرید) (در ضمن، پسر خاله بنده هم نمی باشند و تنها چون از خدماتشان استفاده کرده ام و راضی بودم، اینجا معرفیشان می کنم) :

http://parspack.com/cloud-server

http://parspack.com/cloud-hosting

من یک عکس را هم از صفحه مربوط به تعیین مشخصات ((هاست ابری)) توسط خود کاربر در اینجا قرار می دهم تا بدانید که تا چه اندازه در انتخاب ویژگی های هاست آزادی دارید :

مشاهده می کنید که با تغییر ویژگی ها، قیمت به شما نمایش داده می شود. هر زمان که یکی از ویژگی ها کم بیاید (مثلا تعداد بازدید در لحظه)، در پیامی به شما اعلام خواهد شد و می توانید آن ویژگی را ارتقا بدهید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان