انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اکلیپس (تغییر به اندروید 5) (در برنامه نویسی اندروید)

سلام
یه سوال داشتم می دنم خیلی ساده است ولی تا حالا پیش نیومده انجامش بدم من از همون زمانی که داشتم برنامه نویسی اندروید رو یاد میگرفتم تا حالا هنوز adt bundle رو یبار دان کردم و هم اکلیپس و هم اس دی کی من اندروید 4.3 هست نهایتش می خواستم هم اکلیپس و هم اس دی کی رو بکنم اندروید 5 کسی راهش رو بهم بگه ممنون میشم.
Better then Best
پاسخ

سلام.
کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 821

البته نرم افزاری که در روش اول آن شرح داده شده، کمی تغییر کرده است، پس می توانید از روش دوم شرح داده شده در آن استفاده کنید.
پس از افزودن نسخه api مورد نظر خود، پروژه اندروید را بر اساس آن بسازید (target را برابر آن نسخه قرار بدهید).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadjobeh

آیا تنها با افزودن API اندروید 5 مشکل حل میشه میخوام اکلیپس هم ارتقا یافته بشه یعنی اگر من API ندروید 5 رو دانلود کنم اکلیپسم هم تبدیل به اندروید 5 میشه یا باید اون رو جدا آپدیت کنم اگر باید جدا انجام بدم روشش رو بگید(مهم برای من اکلیپس هست)
Better then Best
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان