انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لرزاندن گوشی (vibrate) به مدت چند ثانیه، در برنامه نویسی اندروید

[عکس: flower.gif].من با این موضوع "لرزاندن گوشی (vibrate) به مدت چند ثانیه، در برنامه نویسی اندروید" شما مشکلی دارم زمانی آن را می خواهم دستی تایپ کنم getSystemService را اکلیپس شناسایی نمی کند و رفع خطای آن فقط یه گزینه دارد "ساخت متد getSystemService" زمانی که بر روی آن کلیک می کم و خطلا رفع می شود برنامه را اجرا می کنم اما فورس کلوز می دهد مشکل کار من کجاست با تشکر.[img=21x31]images/smilies/huh.gif[/img][عکس: 111111111.PNG]
Better then Best
پاسخ

سلام.
به جای کلمه this قبل از آن، عبارت زیر را بنویسید (به دست آوردن Context مربوط به Activity) (بر اساس کلید شماره 341) :

کد پی‌اچ‌پی:
getActivity() 

ببینید با این تغییر، درست می شود یا خیر (این عملیات را در همان مرحله عدم شناسایی روش getSystemService اجرا کنید).

-------------------------------------

زدن همزمان کلیدهای Ctrl و Shift و O (او) برای import شدن کلاس های (package های) لازم، فراموش نشود.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان