انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیاست مارکت کافه بازار

سیاست مارکت کافه بازار

سلام اساتید و دوستان.بنده یه سوال دارم .بهتره بگم سوال نه یه جورایی انتقاد.
چرا کافه بازار بعضی از برنامه ها رو باآنکه مشکلی نداره نه محتوا نه ساختار ..ولی هر دفعه ایراداتی میزارن و دوباره باید برنامه رو بفرستی.در واقع با اینکار وقت طلایی واسه عرضه برنامه رو ازبین میبرند؟.
چرا برخی برنامه ها داخل بازار با اینکه ساختار و محتوای معمولی دارند فروش میلیونی کردند؟ ولی بقیه برنامه ها خیر؟.یه جورایی دلسرد شدم و احساس میکنم داخل سایت کافه بازار هم در حق بعضی از برنامه نویسها اجحاف میشه. بر چه اساسی برنامه ها توی قسمت ویژه ها میره؟ با چه مبنایی میره داخل قسمت درحال پیشرفت؟چرا سازو کار درستی نداره؟
دوستان نظری دارند؟ من دارم اشتباه فکر میکنم؟

پاسخ

سیاست مارکت کافه بازار

(۱۳۹۴/۰۴/۲۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ)'mohseen' نوشته: سلام اساتید و دوستان.بنده یه سوال دارم .بهتره بگم سوال نه یه جورایی انتقاد.
چرا کافه بازار بعضی از برنامه ها رو باآنکه مشکلی نداره نه محتوا نه ساختار ..ولی هر دفعه ایراداتی میزارن و دوباره باید برنامه رو بفرستی.در واقع با اینکار وقت طلایی واسه عرضه برنامه رو ازبین میبرند؟.
چرا برخی برنامه ها داخل بازار با اینکه ساختار و محتوای معمولی دارند فروش میلیونی کردند؟ ولی بقیه برنامه ها خیر؟.یه جورایی دلسرد شدم و احساس میکنم داخل سایت کافه بازار هم در حق بعضی از برنامه نویسها اجحاف میشه. بر چه اساسی برنامه ها توی قسمت ویژه ها میره؟ با چه مبنایی میره داخل قسمت درحال پیشرفت؟چرا سازو کار درستی نداره؟
دوستان نظری دارند؟ من دارم اشتباه فکر میکنم؟

متاسفانه همه جای دنیا تبعیض هست تا بوده همین بوده

پاسخ

سیاست مارکت کافه بازار

دوست عزیز واسه این موضوع بحث زیاده.دوست دارم بقیه دوستان هم نظر بدن..من نظر شخصیم میگم و براساس این چندسال مشاهدات.
اولا این موضوع برمیگرده یه مقدار به خوده برنامه نویسها .چطور؟.خب در پایین میگم چرا یه قسمتش به خوده برنامه نویس مربوطه.
متاسفانه و متاسفانه این مشکلاتی که شما گفتید و بقیه افراد هم باهاش مواجه شدن خیلی زیاده.

که به نظر من دلیل اصلیش برمیگرده به کارشناسهای ممیزی سایت کافه بازار.کارشناسهای ممیزی سایت کافه بازار افراد ،برنامه نویس هستند که وظیفه چک کردن نرم افزارهای ارسالی شما ها رو دارند..خب به نظر شما یه شخصی که برنامه نویس هست و وظیفه چک کردن رو داره ،خب عملا میتونه مانور بیشتری روی نرم افزارهای خودشون داشته باشند.شاید برخی دوستان بگن :کافه تمامی مستندات بر چگونگی قبول نرم افزار رو قرار داده  و بگن حرف من درست نیست.

در جواب بگم: که مستندات کافه و بقیه مارکتینگ ها در واقع یه جداقل شرایط رو بازگو کرده. من خودم براساس برخی دلایل برای کافه بجز دو مورد رایگان هیچ برنامه ای قرار ندادم ،ولی با خیلی از دوستان که توی فروم های دیگه دوست شدم ،مواردی رو به من گفتن که متاسفانه دلیل رد برنامه یا به تعویق انداختن پذیرش آن هیچ دلیل عقلی نداره .من براساس مشاهدات خودم چندین مورد میگم نه براساس گفته ها و شنیده ها.

مثلا یکی از دوستان پیغامی مبنی بر اصلاح برنامه دریافت کرده بود: که حجم برنامه شما زیاد است!!.(در حالی که نرم افزار ایشان زیره 20 مگ بود).و بعد از گفتگو با کافه و ارائه توضیحات.
پاسخی مبنی بر :متشکریم برنامه شما بررسی میشود!!(خب عملا این کار باعث شد نرم افزار ایشان 5 روز کاری، باز به تعویق بیفتد)

مورد دوم‌: رنگ متن استفاده شده با بگ کراند هم خوانی ندارد..(در حالی که در داخل نرم افزار قابلیت تغییر رنگ قرار داده شده بود).و باز 5 روز کاری  عرضه نرم افزار به تعویق افتاد.
موارد زیاد است.
این موارد در مناسبتها یا ایام خاص بیشتر نمایان میشه
این تبعیض در مارکتینگهای دیگه هم پیدا میشه.ولی چون بازار مهمترین اپ برای عرضه نرم افزارها در داخل ایران در حال حاضر است .این موارد که متاسفانه کم نیستن برجسته میشه.
.......

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان