انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه چیدمان منو برنامه و ...

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز چند تا سوال ازتون داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
1-چطوری میشه یک اکتیویتی (که اکتیویتی اصلی برنامه هم هست) رو به این صورت طراجی کرد که در سایزهای مختلف فاصله مناسبی از سمت چپ و راست داشته باشه منظور الاین باشه مثل تصویر زیر
[عکس: n865xggzrydkf3t49k6y.png]

2-چطوری میشه وقتی که کاربر روی دکمه بک گوشی در اکتیویتی اصلی کلیک کرد یه همچین چیزی نمایش داده بشه که شما دکمه برای ارسال نظر و بله و خیر باشه
اگر امکانش هست هم نحوه طراحی همچین چیزی رو بفرمایید و هم این که کد دکمه ارسال نظر به چه شکلی باید باشه
 [عکس: x1volh4cu19syfcdt2xs.png]
3-چطوری میشه یک سری عکس رو مثل برنامه زیر به کاربر نمایش داد که در هر دو حالت افقی و عمودی یکسان نمایش داده بشه و در کنار هر عکس آیکونی یا دکمه ای باشه که بتونه عکس رو در حافظه گوشیش ذخیره کنه و همینطور به لمس کردن هر عکس به مدت چند ثانیه اون رو به اشتراک بزاره
نمونه نمایش عکس ها:
 [عکس: lnr4yb48qcq8wzubcrig.png]
[عکس: izja3gg5bq53uggdlirz.png]

با تشکر فراوان 

پاسخ

از admin عزیز تقاضا میکنم اگر امکانش هست یک آموزش کامل در این رابطه بزارن

چون واقعا مشکل خیلی هاست

من سرچ کردم خیلی ها این مشکل رو دارن (بخصوص خراب شدن چیدمان یا اندازه عکس ها در گوشی های مختلف)

اگر بتونید یک آموزش به صورت پروژه محور ارائه کنید واقعا ممنون میشم (به عنوان مثال تبدیل همین عکسی که دوستمون گذاشته به کد)
پاسخ
 سپاس شده توسط edalat.feizi

(۱۳۹۴/۰۴/۲۶, ۰۵:۴۴ ب.ظ)'omidn1996' نوشته: از admin عزیز تقاضا میکنم اگر امکانش هست یک آموزش کامل در این رابطه بزارن

چون واقعا مشکل خیلی هاست

من سرچ کردم خیلی ها این مشکل رو دارن (بخصوص خراب شدن چیدمان یا اندازه عکس ها در گوشی های مختلف)

اگر بتونید یک آموزش به صورت پروژه محور ارائه کنید واقعا ممنون میشم (به عنوان مثال تبدیل همین عکسی که دوستمون گذاشته به کد)

سلام بله همین طوره از ادمین عزیز ممنون میشیم اگر این کار ارزشمند رو انجام بدهند

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان