انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی منوی اول نرم افزار اندروید

میخام یه منو شبیه این طراحی کنم با افکت و انیمیشن هاش:من یه تصویر از منوی نرم افزار رو ضمیمه میکنم  اگه دوستان بتونن کمک کنن خیلی ممنون میشم  واقعا به کمک احتیاج دارم  دست همتون درد نکنه(قبلا اینجا : http://www.kelidestan.com/forum/showthre...0#pid11920   مطرح کرده بودم ولی متاسفانه ره بجایی نبرد  چون اونی که میخاستم نمیشد!)
چجوری میشه  شبیه این منو رو طراحی کرد ؟؟؟
تصاویر وقتی وسط میان زوم میشن و از مرکز خارج که میشن   کوچیک میشن  حالا من میخام  ( ترکیبی از   zoum _out   و fade_out ) باشه.
اساتید  لطفا کمکککککککککک!
اینم یه تصویر از منوی مورد نظر :

پاسخ

سلام.
به نظر میاد از ViewPager استفاده کرده اند (با پس زمینه شفاف و همچنین قابلیت بزرگ و کوچک شدن).
شما پروژه های اندروید مختلف از ViewPager را از سایت های انگلیسی زبان دانلود کرده و تست کنید، احتمالا مشابه این مورد را پیدا خواهید کرد که در آن، بزرگ و کوچک شدن نیز داشته باشیم.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط arsalan132

مرسی داداش  قربون محبتتون 
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام دوستان
 تو یه   ViewPager  چجوری میشه چند تا ویو رو نمایش داد    من منو رو طراحی کردم  اما هر بار فقط تو صفحه یه  صفحه( image button ) نشون داده میشه  
چجوریه میشه هربار مثلا 5 فراگمنت نمایش داده بشه
دقیقا مثل عکس ضمیمه شده  بالا   سپاس از وقتی که میزارین
پاسخ

دوستان لطفا راهنمایی کنید 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان