انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ذخیره کردن یک متن در edittext (در برنامه نویسی اندروید)

سلام
من اموزش های مربوط به این موضوع رو خوندم ولی اونیکه من میخواستم نبود 
شما در اخر مطلب(منظورم کلید 248هستش)اون اخر کلیک کردید روی یک گزینه و edit text باز شد متنو نوشتید

من اینو نمیخوام در واقع من یک برنامه اموزشی دارم میسازم و میخوام بعداز ار اموزشی که دادم اخرش یک ادیت تکست باشه ولی بدون اینگه رو گزینه کلیک کنیم و ادیت تکست باز شه در ضمن نمیخوام با گزینه سیو داشته باشه بلافاصله بعد نوشتن وقتی دکمه برگشتن رو زدم یا کلا از برنامه خارج شدم اون متن سیو شده باشه
میشه کمکم کنید
پاسخ

اقا توروخدا کمکم کنید
پاسخ

سلام.
به جای عنصر EditTextPreference ، از همان عنصر ساده EditText استفاده کنید (که با SharedPreferences مرتبط نیست). بعد با هر تغییر متن در EditText ، اطلاعات را با SharedPreferences ذخیره کنید (با روش شرح داده شده در کلید شماره 288 که بدون واسطه گرافیکی می باشد).
اکنون این سوال مطرح می شود که چگونه کوچکترین تغییر در EditText را تخیص بدهیم. این مورد، در کلید شماره 251 که در مورد ساخت جستجو استف به خوبی پیاده سازی شده که با کوچکترین تغییر در عبارت موجود در EditText ، نتایج جدید نمایش داده می شوند.
در آن کلید، از روش addTextChangedListener استفاده شده است :

کد پی‌اچ‌پی:
inputSearch.addTextChangedListener(new TextWatcher() {

@
Override

public void onTextChanged(CharSequence csint arg1int arg2int arg3) {

// When user changed the Text

Search.this.adapter.getFilter().filter(cs);   
    }

@
Override

public void beforeTextChanged(CharSequence arg0int arg1int arg2,

int arg3) {

// TODO Auto-generated method stub

}

@
Override

public void afterTextChanged(Editable arg0) {

// TODO Auto-generated method stub                          

}
}); 

که کد زیر بعد از تغییر متن، اجرا می شود (شما کد دلخواه خود را به جای آن بنویسید) :

کد پی‌اچ‌پی:
Search.this.adapter.getFilter().filter(cs); 

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام من یه پسر بچه چهارده ساله ام و این مطالب برای یکمی مشکل است من یه عکس میزارم میشه با توجه به عکس زیر به من کمک کنید

دیدید میخوام چجورش بشه اون پایین همیون طوری که هست یه ادیت تکست  باز شه طرف هر چی متن دلخواه داشت اونجا بنویسه فقط همین  فقط میشه واضح بگید کدارو کجا بنویسم 
واقعا مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان