انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرداخت درون برنامه ای بازار

با عرض سلام و خسته نباشید
من میخواستم پرداخت درون برنامه ای بازار رو تو یه برنامه ای که نوشتم پیاده کنم تا حدودی هم موفق شدم اینکار رو بکنم
تا این قسمت که کاربر وارد برنامم بشه میتونه پرداخت کنه قیمت برنامه رو و به نسخه کامل ارتقا بده 
ولی اینجاش رو مشکل دارم که من برنامم یکی هست یعنی نمیتونم یه کار کنم که اون اولش که کاربر نصب میکنه مثلا فقط 5 تا موضوع رو بتونم براش نشون بدم و بعد اینکه پرداخت کرد کل برنامه براش نمایش داده بشه
این رو نمیدونم چطور تعریف کنم چون تازه کار هستم 
لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم
پاسخ

دوست عزیز بستگی به کدتون داره ..اگر تا این حد پرداخت درون برنامه ای رو پیش بردید.کار چندانی نمونده..یه مثال میزنم تا بفهمید . فرض کنید یک آرایه ای از داستان دارید ..برای حالت رایگان میخواید 10 تا داستان نمایش بده.ولی وقتی که کاربر برنامه رو ارتقا داد تمامی مطالب براش نمایش داده بشه. فرض کنید نتیجه خرید رو در یک متغییر  perimum ذخیره کردید.  به طوری که اگر خرید با موفقیت انجام شد  مقدار 1 و اگر خرید انجام نشده 0 قرار دهید.حالا کافیه یه دستور شرطی داخل برنامه بزنید.

کد پی‌اچ‌پی:
String [] dastan=....//مقدار داستان برید داخل یک آرایه یا هر جور دیگه ای که با ساختار برنامه تون مناسب است.

String [] tmp;
if(
perimum==1)
{

for(
int i=0;i<dastan.length;i++)

tmp[i]=dastan[i];

}
else{

for(
int i=0;i<10;i++)

tmp[i]=dastan[i];

بعد آرایه tmp  به لیست ویو خودتون بفرستید چون اگر برنامه رایگان باشه آرایه tmp فقط 10 داستان در خودش جاداده.
واگر برنامه ارتقا پیدا کنه کل داستانها در آرایه ذخیره میشه. ..من مثالی که زدم فقط و فقط واسه این بود که بتونید بفهمید چیکار باید کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

داداش گل خیلی ممنون بابت توضیحات عالی و قابل فهمت 
یک پیام فرستادم براتون داش بهروز لطفا بخونیدش
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان