انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پردازش تصویر در متلب

پردازش تصویر در متلب

سلام
من میخواستم از دستورات پردازش تصویر مثل imread ,imview استفاده کنم اما متلب ارور میده
میشه بگین چطوری میشه مسیر برنامه رو به فایلی ک دستورات مربوط به پردازش تصویر توشه تغییر بدم ...منظورم همون فایل بازخوانیه
پاسخ

پردازش تصویر در متلب

سلام.
بهتر است کدهاتون رو ذکر کنید و همچنین متن خطا را بنویسید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

پردازش تصویر در متلب

وقتی از دستور imview یا imread و یا هر چی ک ب پردازش تصویر مربوط میشه استفاده میکنم ارور میده
میشه بگین current folder رو کجا هدایت کنم
پاسخ

پردازش تصویر در متلب

بهتر بود کدها و همچنین متن خطا را ذکر می کردید.
شاید کلید زیر کمکتون کنه (البته اگر متن خطا مثل متن خطای آن باشد) :

کلید شماره 2314

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

پردازش تصویر در متلب

(۱۳۹۴/۰۴/۰۹, ۱۲:۲۶ ق.ظ)s i a v a s h نوشته: وقتی از دستور imview یا imread و یا هر چی ک ب پردازش تصویر مربوط میشه استفاده میکنم ارور میده
میشه بگین current folder رو کجا هدایت کنم

سلام
شما دو راه پیش رو دارید من به چنین خطایی خوردم و از دومی راهکاری که در ذیل ارائه دادم استفاده کرده و جواب گرفتم
1/شما میتوانید ادرس فولدر حاوی تصویر مورد نظر خود را با کیک راست کردن بر روی فولدر و properties گرفتن از ان و کپی کردم مسیر location در نوار بالایی command win دایرکتوری خودر ا در مسیر پوشه قرار دهید
2/به صورت جداگانه مسیر دهی کنید از این طریق
path='C:\Users\snowbird\Documents
 im=imread('fig1.jpg(

از دستورات مورد نظر خود بهره ببرید
موفق باشید

پاسخ

پردازش تصویر در متلب

با سلام
ببخشید مشکلی برام پیش امده ..
برنامه می خوام تصوبر را در ورودی بگیرد ان را به ماتریس تبدیل کند و ان ماتریس 2برابر شود دوباره به ماتریس و در اخر به تصویر تبدیل شود .. امکان دارد کمکم کنید . ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان