انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطاي Conversion to Dalvik format failed Error:1(در برنامه نويسي اندرويد)

سلام
يه نرم افزار ساختم و كامل كه شده بود اكسپورتش كردم ولي بعدش يادم اومد كه خط زير رو توي نرم افزار نگذاشتم:

کد پی‌اچ‌پی:
android:installLocation="preferExternal" 

بعدش رفتم و اين كد رو هم اضافه كدم اما بعد از اضافه كردن اين كد نرم افزار اكسپورت نميشد و اين ارور رو ميداد:
Conversion to Dalvik format failed Error:1
دوباره كه اين كد رو حذف كردم :

کد پی‌اچ‌پی:
android:installLocation="preferExternal" 

برنامه اكسپورت شد.
حالا چيكار كنم آخه براي اين كه نرم افزار رو توي فروشگاه هاي اندرويدي بزارم بايد اين كد توي نرم افزار باشه!
|     به يزدان اگر ما خرد داشتيم      |
|     كجا اين سرانجام بد داشتيم     |

|‌‌                         «فردوسي»                          |
پاسخ
 سپاس شده توسط zanyyy

شرمنده از همه 
اين اكليپس كلا با من مشكل داره و دلش ميخواد منو ضايع كنه چون دوباره اون كد رو وارد كردم و اين بار اكسپورت شد.
|     به يزدان اگر ما خرد داشتيم      |
|     كجا اين سرانجام بد داشتيم     |

|‌‌                         «فردوسي»                          |
پاسخ

سلام.
بنده قبلا با این مورد روبرو شده بودم، تا اونجایی که یادمه، معمولا Clean کردن پروژه اندروید باعث می شود که دیگر این خطا را مشاهده نکنیم (هر بار، دقیقا قبل از export کردن، باید پروژه را Clean کنید)، ولی قبل از Clean کردن، حتما یک Back up از پروژه تهیه کنید چون گاهی فایل R.java حذف میشه و دردسرهایی به وجود میاد.
دلیل دقیق اون رو یادم نیست، ولی فکر می کنم وجود کلاس های (Class) تکراری در کتابخانه های (library) مختلف موجود در پروژه اندروید، یکی از دلایلش هست (اگر درست یادم باشه !).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، yasa ، zanyyy ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان