انجمن سایت کلیدستانحذف اطلاعات تکراری در json (در برنامه نویسی اندروید)زمان کنونی: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱، ۰۵:۰۸ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmadmahdieh
آخرین ارسال: admin
پاسخ 2
بازدید 1612

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف اطلاعات تکراری در json (در برنامه نویسی اندروید)

حذف اطلاعات تکراری در json (در برنامه نویسی اندروید)

#1
سلام
میخواستم بببینم چه طوری در جیسون میشه اطلاعات تکراری رو حذف کرد
منظورم از اطلاعات تکراری این هست که به عنوان مثال جیسون سه عنصر abcدارد و مقادیری که داخل a,c هست تکراری هستند یعنی a کاملا برابر c هست حالا چه طوری بفهمم تکراری هستند و چه طور حذف کنم
پاسخ

حذف اطلاعات تکراری در json (در برنامه نویسی اندروید)

#2
سلام.
برای حذف اطلاعات تکراری، نباید کاری به json داشته باشیم، بلکه اطلاعات تکراری را باید یا قبل از قرار دادن آنها در ساختار json حذف کنیم یا بعد از استخراج اطلاعات از ساختار json .
مثلا فرض کنید اطلاعات را دریافت کرده ایم (در قالب ساختار json)، ابتدا آنها را در آرایه (Array) یا لیست آرایه ای (ArrayList) قرار می دهیم (که دیگر با json سر و کار نداشته باشیم)، بعد با یک حلقه for ، تک تک عناصر آرایه (Array) را در یک آرایه (Array) جدید قرار می دهیم و قبل از قرار دادن هر عنصر جدید، چک می کنیم که آیا در آن آرایه (Array) جدید وجود دارد یا خیر.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان