انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر کدهای favorite از محتوای Strings به xml

Rainbow 
اول از همه از سایت کلیدستان تشکر ویژه داشته باشم که هرچی تا اینجا درمورد اندروید یاد گرفتم از همین سایت ****************************** (ویرایش توسط admin --> بخشی حذف شد).
همه جوره ممنونم که مدیر کلیدستان و کاربران عزیز هنوزم بی ریا و بدون چشمداشت خاصی کمک حال ما کاربران توی انجمن بزرگ کلیدستان هستن...
به یومن این آموزش های قوی که آقای گلمکانی تهیه و مرحله به مرحله با توضیحات شفاف قرار دادن توی تمامی اپلیکیشن هایی که میسازم در بخش درباره ما لینک سایت کلیدستان رو حتما قرار میدم...

و سوال آخرم که بعد از این اپلیکیشنم آماده میشه.
در کلید 2259 که مربوط میشه به ساخت Favorites یا بخش علاقه مندی در اپ، روش آموزشی که آقای گلمکانی توضیح دادن برای بخش مطالب فقط استفاده از فایل strings.xml هستش.
من میخوام صفحه اول Listview نداشته باشه! یعنی مثلا من یه لیست دکمه بسازم (مثل آموزش ساخت search که هر دکمه کلیک میکردی میرفت تو یه صفحه) و مطالب طبق صفحات xml جداگانه باشه! یعنی بیام مثلا 30 تا Activity بسازم جداگانه هر صفحه داره ستاره اضافه کردن به علاقه مندی باشه!

الان صفحه اول یه Listview داره و قالب توضیحات کلید 2259 برای ساخت علاقه مندی کلا بر مبنای فایل strings.xml هستش! میخوام بر مبنای آموزش ساخت سرچ توی سایت هست باشه که صفحات جداگانه داره! واااااااااااااااااااااااقعا سخته تغییرش چون مثلا Listview صفحه اول حذف میکنم از سورس علاقه مندی هیچ مشکلی نداره ولی کامپایل که میکنم برنامه رو ارور میده بسته میشه! کلا نمیزاره حذفش کنم! کدهای جاوای mainactivity رو هم پاک میکنم هیچ تاثیری نداره!

چیکار کنم؟ Sad

پاسخ
 سپاس شده توسط admin

کسی نیست دوسه تان کمکمان کنه این مشکل آخرو حل کنم؟

فقط میخوام بجا اینکه از فایل strings.xml استفاده بشه مثل همون (آموزش ساخت جستجو) از فایل xml و activity های جداگانه استفاده بشه و صفحه اول دکمه ایی باشه بجا listview

هزینه ایی هم داشته باشه برای این تغییر کوچیک پرداخت میکنم،فقط راه بیوفته کارم
پاسخ

سلام دوست عزیز.
ممنون از لطفتون. 
موضوع زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4884

در ضمن، بنده وقتی ارسالتان را خواندم، یک پیام خصوصی برایتان ارسال کردم، پیام به دستتون نرسیده ؟
بخشی از پیام خصوصی مورد نظر :

((بنده هیچ برنامه اندرویدی در مورد آموزش برنامه نویسی اندروید ندارم. لطفا لینک برنامه مورد نظر را برای بنده ارسال نمایید. همچنین در صورت امکان، یک نسخه از آن برنامه را برایم ایمیل کنید تا ببینم تا چه حد از مطالب کلیدستان استفاده شده است.))

لطفا در این مورد و همچنین دریافت یا عدم دریافت پیام خصوصی اطلاع رسانی کنید تا بنده از صحت سیستم پیام رسانی اطمینان پیدا کنم.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط khunires

(۱۳۹۴/۰۳/۰۷, ۰۶:۲۵ ب.ظ)'admin' نوشته: سلام دوست عزیز.
ممنون از لطفتون. 
موضوع زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4884

در ضمن، بنده وقتی ارسالتان را خواندم، یک پیام خصوصی برایتان ارسال کردم، پیام به دستتون نرسیده ؟
بخشی از پیام خصوصی مورد نظر :

((بنده هیچ برنامه اندرویدی در مورد آموزش برنامه نویسی اندروید ندارم. لطفا لینک برنامه مورد نظر را برای بنده ارسال نمایید. همچنین در صورت امکان، یک نسخه از آن برنامه را برایم ایمیل کنید تا ببینم تا چه حد از مطالب کلیدستان استفاده شده است.))

لطفا در این مورد و همچنین دریافت یا عدم دریافت پیام خصوصی اطلاع رسانی کنید تا بنده از صحت سیستم پیام رسانی اطمینان پیدا کنم.

سلام ادمین جان...
آقا پیغام رو تازه دیدم! ولی هیچ اطلاع رسانی نداشته واسم! فقط یه نوار خیلی نازک همرنگ صفحه بالای صفحه انجمن الان دیدم!
برنامه رو براتون خصوصی ارسال کردم.

در مورد موضوعی که گفتید هم الان مطالعه کنم ببینم میتونم اوکیش کنم یا نهممنون...

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان