انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرفتن آرایه از کاربر (در متلب)

سلام.
من میخوام صدتا عدد رو همزمان بگیرم مثلا اینجوری وارد بشه:1 2 3 4 . . . که بعدش با هم جمعشون کنم. میشه راهنمایی کنید که این درسته یا نه؟

کد پی‌اچ‌پی:
>>q=1:100;
>>
q=input('enter numbers:');
>>
s=0;
>>for 
i=0:99
  s
=s+q;
>>
disp(s

پاسخ

سلام.
کدها غلطه. باید دستور input را در حلقه for به کار ببرید. همچنین کدهای حلقه for را مطابق کلید زیر بنویسید :

کلید شماره 30

بهترین روش برای تست درستی یک سری کد، اجرا کردن آنها می باشد. تعداد گام حلقه را از 100 به 5 یا یک تعداد کم، کاهش داده و کدها را تست کنید.
همچنین توصیه می کنم که کدها را در m-file بنویسید و سپس اجرا کنید :

کلید شماره 14

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۳/۰۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ)'admin' نوشته: سلام.
کدها غلطه. باید دستور input را در حلقه for به کار ببرید. همچنین کدهای حلقه for را مطابق کلید زیر بنویسید :

کلید شماره 30

بهترین روش برای تست درستی یک سری کد، اجرا کردن آنها می باشد. تعداد گام حلقه را از 100 به 5 یا یک تعداد کم، کاهش داده و کدها را تست کنید.
همچنین توصیه می کنم که کدها را در m-file بنویسید و سپس اجرا کنید :

کلید شماره 14

ممنونم کمکم کردید . خب میخواستم بدون نصب هیچ برنامه ای ببینم جوابش درسته یا نه ولی انگار حتما باید نصبش کنم

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان