انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب نرم افزار متلب 2013

سلام
وقتی نرم افزارمتلب 2013 رو نصب کردم وقتی میخام بازش کنم این error رو میده
license Manager Error -114
دیوانه ام کرده تا الان سه بار نرم افزار رو حذف و نصب کردم فایده ای نداشت خواهشا کمکم کنید؟
پاسخ

سلام.
نرم افزارهای موجود اکثرا crack شده هستند، بنابراین باید همان روندی که در راهنمای نصب آنها ذکر شده است را طی کنید (تا به درستی license ذکر شود). در نصب نرم افزار متلب نیز در مراحل آخر، باید از فایل license ای که در کنار نرم افزار قرار داده شده است، استفاده کنید. این مورد در خود راهنمای نصب موجود است. فایل راهنمای نصب را در میان فایل ها یافته و آن را با دقت بخوانید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط MATLAB

سلام
همون طور که ادمین عزیز گفتن شما باید برین داخل راهنمای نصب برنامه که احتمالا داخل همون فایل تون یک فیلم آموزشی چند دقیقه ای وجود داره که آموزش نصب فایل license را به طور دقیق نمایش میده
همچنین من توصیه میکنم که برای راحتر شدن کارتون لینک زیر را که اموزش نصب برنامه متلب  به زبان فارسی هست را نگاه کنید تا متوجه بشید که چطوری باید بطور صحیح نصب بشه این نرم افزار

لینک فیلم اموزش نصب نرم افزار متلب

پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام
ممنونا بایت راهنایتون اما بازم این error  را میدهد
پاسخ

چطوری عکس error  را یرایتان بفرستم؟

پاسخ

(۱۳۹۴/۰۳/۰۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ)'reza137206' نوشته: چطوری عکس error  را یرایتان بفرستم؟

می توانید به ارسال خود، آن را پیوست کنید.در هنگام نوشتن ارسال، گزینه ای برای این منظور وجود دارد.
اطمینان دارید که مراحل نصب را به درستی و طبق راهنما انجام داده اید ؟

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

پاسخ

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان