انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود فایل و ذخیره در حافظه به وسیله button (در برنامه نویسی اندروید)

سلام خدمت کلیه دوستان

میخوام یه فایل رو از اینترنت به وسیله button  دانلود کنم و در حافظه دستگاه ذخیره کنم و اگه نوار میزان پیشرفت داشته باشه بهتره ولی هنوز نتونستم کدش رو پیدا کنم . از کلید شماره 296 هم برای این کار استفاده کردم ولی خروجی روی گوشی نصب نشد و وقتی با شبیه ساز اجرا کردم ارور داد و جیز بدی هم که این کد داشت اینه که به صورت اکتیویتی جداگانه اجرا میشه . ارور رو پیوست میکنم 

متشکر میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

پاسخ

سلام.
این خط از کدها را ببینید :

کد پی‌اچ‌پی:
output = new FileOutputStream("/sdcard/myFile.apk");  //   /sdcard/file_name.extension 

ما عبارت sdcard را برای اشاره به پوشه اصی (root) حافظه خارجی (External Storage) گوشی به کار می بریم، اما این عبارت در برخی گوشی ها باعث ایجاد خطا می شود. بهتر است که بر اساس کلید زیر به آدرس پوشه اصی (root) حافظه خارجی (External Storage) اشاره کنید :

کلید شماره 279

بنده نیز سر فرصت، تذکری را در کلید مورد نظر می نویسم تا سایر دوستان نیز این نکته را در نظر داشته باشند.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط m3y5am

با سلام 
اولا تشکر میکنم از ادمین محترم بدلیل پاسخ دادن .

من کارم رو بعد از جستجو در سایت به وسیله کلید 263 انجام دادم.
ولی بعلت اینکه سطح برنامه نویسی بنده پایین است اگه امکان دارد لطفا نتیجه کد 296 بعد از اعمال تغییرات فوق را بفرمایید 

با تشکر فراوان
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام.
بنده یک سری توضیحات تحت عنوان ((نکته مهم)) در انتهای کلید مورد نظر اضافه کردم که در آن دقیقا ذکر شده است که چه کدی را باید بنویسید (فقط باید یک جایگزینی در کدها را انجام بدهید) :

کلید شماره 296

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط m3y5am ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان