انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال فایل apk

ارسال فایل apk

سلام دوستان
من می خوام در برنامم یک کلید قرار بدم که با کلیک روی اون یک فایل apk معین غیر از برنامه خودم از توی برنامم برای کسی بفرستم. چی کار کنم؟
پاسخ

ارسال فایل apk

دوستان من فقط تو یه چیزش موندم این که چجوری بدون هیچ کلیک کردن یا چیزی به صورت مستقیم برای بلوتوث مشخصی چیزی رو ارسال کنیم. من نام و آدرس بلوتوث های روشن مجاورم رو می تونم بگیرم و در پایین نحوه ی رفتن به قسمت سرچ بلوتوث رو به صورت مستقیم گذاشتم. فقط می خوام حتی همین مرحله ی سرچ رو هم بگذرونه و با آدرس یا نامی که من بهش می دم به اون بفرسته. تو stack اینا هم زیاد سرچ کردم هنوز پیداش نکردم.
کد پی‌اچ‌پی:
Intent intent = new Intent();

intent.setAction(Intent.ACTION_SEND);

intent.setComponent(new ComponentName("com.android.bluetooth""com.android.bluetooth.opp.BluetoothOppLauncherActivity"));

intent.setType("text/plain");

File file = new File(Environment.getExternalStorageDirectory().getAbsolutePath() + "/Sample.txt");

intent.putExtra(Intent.EXTRA_STREAMUri.fromFile(file));

startActivity(intent); 

پاسخ

ارسال فایل apk

لطفا به این سوالم جواب بدین چطوری به صورت مستقیم با داشتن آدرس یا نام بلوتوثی، براش بلوتوث بفرستیم بدون هیچ واسطه. من تا رفتن به قسمت جست و جو به صورت مستقیم تو بالا کدش رو گذاشتم اما می خوام این قست رو هم رد کنه و مستقیم بفرسته برای ادرس یا نام مورد نظر.
پاسخ

ارسال فایل apk

دوستان ارسال فایل به صورت مستقیم به آدرس یا نام بلوتوث رو کسی پیدا نکرده؟ با ورژن خاصی هم کار کنه مشکلی ندارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان