انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور در هنگام نصب کردن APK

درود فراوان

دوستان متاسفانه هنگام نصب APK با ارور install_parse_failed_inconsistent_certificates مواجه میشوم
تا جایی که جستوجو کردم مشکل میتونه از کلید باشه
اما دقیقا متوجه نشدم که باید چه کاری انجام داد
کلید های مختلف رو امتحان کردم کلید جدید ساختم اما نتیجه ای نگرفتم
و در هنگام ساخت APK با مشکلی مواجه نمیشوم !
فقط هنگام نصب با این ارور رو به رو میشم
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

(منظور از کلید همان KEYSTORE هستش)
پاسخ

سلام.
بله با این خطا هنگامی روبرو می شویم که قبلا یک نسخه از برنامه اندروید با keystore متفاوتی بر روی گوشی اندروید نصب شده باشد. اکنون اگر بخواهیم نسخه جدید که از keystore جدیدی استفاده کرده است را بر روی گوشی نصب کنیم، با این خطا روبرو می شویم (نسخه جدید را باید با همان keystore قبلی بسازیم).
اگر برنامه خودتان است و قبلا آن را منتشر کرده اید و اکنون بر روی گوشی کاربران نصب است، توصیه می کنم همان keystore قبلی را پیدا کرده و نسخه جدید را هم با آن بسازید تا کاربران با این خطا روبرو نشوند. ولی اگر تنها خودتان تاکنون آن را به کار برده اید، از این به بعد، از همین keystore جدید برای ساخت فایل APK استفاده کنید. برای روبرو نشدن با خطا هم کافی است که نسخه قبلی نصب شده رو گوشی را uninstall کنید و بعد این نسخه جدید را نصب نمایید.

در این زمینه، موضوع زیر را هم بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4852

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط am5152 ، daniall

سلام

بدین معنی هست که keystore نسخه ایی که میخواهید نصب کنید با keystore نسخه ایی که قبلا نصب شده متفاوت هست.
different keystore !
با uninstall کردن برنامه فعلی نصب شده مشکل خواهد شد.
http://stackoverflow.com/a/3185824
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، daniall ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان